2726
عنوان

هر کی حاجت داره و دلش گرفته بیاد

165 بازدید | 21 پست

سلام روزتون بخیر هر کس حاجتی داره یا دلش گرفته بگه تا براش ۵ مرتبه صاحب زمان رو صدا کنم و بگم یا صاحب الزمان ادرکنی اونم تو این ماه عزیز

خاهش میکنم شما هم اگر تونستید برای دل شکستم دعا کنید که حاجت روا شم

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا برا منم دعا کن منم برا شما دعا میکنم انشا... به خواستتون برسید.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
2728

برای منم بگو عزیزم بچه دار بشم منم برای شما صلوات میفرستم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

برا من

براتون پنج تا صلوات میفرستم. انشاالله حاجتروا بشید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706