2733
2734

همون طور که میدونید روشهای کسب درامد در حال حاضر مانند سابق نیست گروه رسانه ها نصبت به سابق فعالترند مردم رو به فضای اینترنتی وفروشگاههای اینترنتی اوردن در واقع فضای کسب وکار مدرنیزه شده واکثرا درصدد کارکردن واسه شرکتهای دولتی وکم درامد وطاقت فرسا با اون سیستم کاری کلاسیک غلط نیستن پس چرا هنوزم پیش شرط بعضی از خانواده ها داشتن شغل ازاده این مورد رو میخوام به نظر سنجی بگذارم؟

تعداد رای : 10
نظرسنجی
خواسته خانواده ها
7
70%
پیش شرط اشتباه
3
30%

عزیزم این فقط خاسته خانوا هاس من خودم از یکی از بهترین دانشگاها لیسانس گرفتم سرکارم هستم ولی چون استخدام دولتی نیستم خونوادم من رو مقصر و فلج میدونن برای تصمیم گیری تو هر زمینه یی واقعا این مشکلات خون جگر جوانهاس

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم سایت رو اشتباه اومدید

ادبیات بسیار سنگین و موضوعی رو انتخاب کرده اید که فرضیه اش اشتباهه

به جای نظر سنجی اول روی دیکته کلمات کار کنید  و بعد ببینید چرا به شما توی خواستگاری به این دلیل جواب منفی داده اند.

گمان کنم اول نوشته بودید که 37 ساله هستید ولی میلی به ازدواج ندارید

😁
2728

کی گفته شغل دولتی کم در امده؟؟؟ 

شغله دولتی درست و حسابی از ۱۰۰ تا ازاد بهتره ، تسهیلاتش، واما و ...... 

ساعت کاری مشخص، حقوقه ثابت و مشخص ، بی ربط بودنش به نوسانات بازار و....، همه اینا دلایل قوی برای این شرط

حالا یکی مثل شوهر من اگه دیگه خیلی وضعیت مالی براش مهم بود میتونه در کنارش یه شغل ازادم داشته باشه

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

چون فکر میکنن ک امنیت شغلی داره.

مثلا ی کارمند رسمی همیشه خیالش راحته ک حقوق تحت هر شرایطی سرجاشه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

عزیزم شعل ودرامد خبلی مهمه اول اینکه یه مرد باید جنم کار داشته باشه یا مهارت یا تحصیلات به اصافه پارتی که بتونه سر کار بره یا اینکه شعل ازاد که باید باباش پولدار باشه تا بتونه یه مغازه وسرمایه براش جور کنه وگرنه زندگی کردن خرج داره اونم تو این گرونی

2738
فکر کنم سایت رو اشتباه اومدید ادبیات بسیار سنگین و موضوعی رو انتخاب کرده اید که فرضیه اش اشتباهه ب ...

ببخشید من حدود 80 تا خواستگاری با جواب مساعد ومثبت داشتم خودم اهدافی داشتم که یکی از اونها استقلال مالی بود و خرید مسکن بود که ازدواجم به تعویق انداختم اون خدا زده ای که شما دنبالش هستی اینجا نیست زدی به پالون

پیش شرط اشتباه نیست در این اوضاع اقتصادی مگه طرف اینقدر پشتوانه داشته باشه که خیال خانواده دختر راح ...

من میگم نیست متاسفانه این جور شغل هایی همه که ژن خوب ندارن

کی گفته شغل دولتی کم در امده؟؟؟  شغله دولتی درست و حسابی از ۱۰۰ تا ازاد بهتره ، تسهیلاتش، واما ...

حتما ژن خوب دارن شوهر شما من منظورم اونایی که تعدادشون کم نیست ژن خوب ندارن

ببخشید من حدود 80 تا خواستگاری با جواب مساعد ومثبت داشتم خودم اهدافی داشتم که یکی از اونها استقلال م ...

یه سوال برام پیش اومد

اگر اولین خواستگاری جواب مثبت رو گرفتید دیگه چرا هفتاد و نه دفعه بعد رفتید خواستگاری؟

ادب رو هم بذارید جزو اهدافتون

😁
حتما ژن خوب دارن شوهر شما من منظورم اونایی که تعدادشون کم نیست ژن خوب ندارن

نه عزیزم ریطی به ژن خوب نداره عرضه می خواد که بعضیا بی نصیبن... 

امثالشونم کم نیستا، چون عرضه و جنم کار نداذن از زمین و زمان مینالن ، همسر بنده ۴ صبح می ه سره کار ۱۱ میاد خونه، تو‌نی نی سایتم ول نمی چرخه

یه سوال برام پیش اومد اگر اولین خواستگاری جواب مثبت رو گرفتید دیگه چرا هفتاد و نه دفعه بعد رف ...

بسیار بی ادبن، حیفه وقت که گذاشتم تو‌ تاپیکش نظر دادم خمله می کنه

2706