2737
2734

شنیدم یبوست میده حالا دقیق نمیدونم از بهداشت بپرس

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارع ..از یه قاشق مرباخوری شروع کن .. لعابو چطور درس میکنین

بهش دادم ریختم تو شیشه دوست داشت.برنج محلی رو مثه لنجون دوقاشق غذاخوری رو با یه لیوان اب میریزم دیگ تا بپزه مثه حالت شله زرد بشه یکوچولو از ابش بمونه بعد زیرشو خاموش کن و توی صافی ریز بریزشون با یه نصف قند یا نبات شیرینش کن بذار سرد بشه دیگه

قشنگ ترین هدیه دنیارو بهم داده خدا 
2738
پسر من  5 ماهش هست.. با اینکه خوب شیر میخوره تمایل زیادی به عذا خوردن داره...گاهی من چند قاشق ف ...

من فرنی و میترسم از لعاب فعلا شروع کردم پسر منم تمایل داره به غذا خوردن.پسر چه موقع به دنیا اومد چه ماهی؟

چه عجله ای داری؟ اگه خوب شیر میخوره و وزنگیریش خوبه حالا شروع نکن

اخه دیگه مثه قبل شیر نمیخوره بازیگوشی میکنم احساس میکنم یه چیز جدید دوست داره

نی نیت در روز چن ساعت میخابه؟؟؟؟

الان جدیدا بازیگوش شده بیشتر بیداری میکنه قبلا که ۲۰ساعت میخوابید الان شاید ۱۵ساعت بخوابه شایدم کمتر خواب صبح و ظهرش خوبه

فرنی که من براش درست میکنم اینقدر پودر شده که وقتی اماده میشه مثل لعاب برنجه..برای همین من براش تهیه میکنم...

ابان 97

شنیدم جدیدا خانه بهداشت تغذیه نوزاد با لعاب برنج را ممنوع کرده...

2706