2726
عنوان

هکر تو سایت هست ینی 😧

370 بازدید | 27 پست

دیروز ی نفر ی تاپیک زده بود ی لینکم گذاشته بود بد منه خنگ زدم رو لینک بد ک از سایت بیرون رفتم خواستم برگردم وارد سایت شم میزد اتصال شما خصوصی نیست ینی اینکه با ورود ب این سایت ممکنه اطلاعاتم هک شه حتی برنامه اسکایپم داشتم ک نمیتونستم واردش شم..اما با نت سیم میتونستم وارد شم...تا ابنکه مجبور شدم ای پی وای فایمو ثابت کنم بتونم دوباذه وارد شم..الان اسکیرین تاپیک دیروزو میزارم لطفاااا همه پیگیر باشین مراقب باشین اگه هکری هست واقعا...نی نی یارو هم صدا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@امیر_فنی      رسیدگی بشه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ینی الانم گوشیم هکه؟؟؟؟

نه بابا من بارها برام پیش اومده چیزی هم نشده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706