2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور میکنی تا الان دقت نکردم دقیقا کجاییه😟🤔🤔

از اسمش به نظر میاد ایرانی باشه.من برفاب دارم ایرانی و متاسفانه اصلا خوب نیست.بازم مرسی عزیزم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2731
از اسمش به نظر میاد ایرانی باشه.من برفاب دارم ایرانی و متاسفانه اصلا خوب نیست.بازم مرسی عزیزم

اره دوستمونم گفتن ایرانیه 

درود بر کالای ایرانی ن ب کالای با کیفیت خارجی😊😊...

میشه برا حاجت قلبم صلوات بفرستید🙏🙏

من یخساران دارم 10 سال پیش دوتاشو یک و دویست خریدم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

مامانم ۷ ۸ سالی هست دوقلو اسنوا داره تا حالا برفک ندیده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738
پس الان حتما 15تومن شده.برفک نمیزنه فریزرش؟

۴۰ تومانه🤐

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
بهمن ۹۶خریدم دوقلو سامسونگ هنوز استفاده نکردم دوماه دیگه عروسیمه

چند خریدی؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

من بهمن ۹۷ خریدم

اورست دوقلو ۶ تومان

فعلا عقدم استفاده نکردم

یادم نمیاد فکر کنم ۱۰یا ۱۲

به سلامتی استفاده کنی گلم

برای رقص عروس با چه آهنگی میخوای برقصی؟

2706