2737
2734
عنوان

خانما بنظرتون دروغ میگفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 50 پست
مطمئنم کارتشو نخورده اصلا رو کارتش پول نبوده. اینجوری گفته ک یه چیزی گفته باشه. ولی دمت گرم ک دادی ب ...

ولی یه رسید بهم نشون داد که نوشته بود کارت شما ضبط شد کاش تاریخشو چک میکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش دلم خیلی نازکه شوهرم نمیذاره میگه همشون کلکه منم میخوام بدونم سرم کلاه میره یا شماها هم میدین ...

ن ب نظر من خیلیم خوبه عزیزم....گاهی مثلا از دستفروش هایی ک مثلا میبینم معلولن یا پیرن هم وسایل میخرم با این ک گرونم‌میدن ....یا همین کاری ک کردین...شاید طرف راست میگفت و شما ی کمک‌بزرگ بهش کردین .....در راه خدا ی ریالم خرج کنی خدا هزاران برابرشو بهت میده 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

اینکه بخاطر خدا دادی و واسه دل خودت و 5 تومن چیزی نیست همشون درسته ولی متاسفانه متاسفانه انقدر الان این مدل مد شده آدم نمیدونه کی راست میگه کی دروغ ! احتمال داره طرف واقعا هم نیاز داشته باشه چون برا خودم پیش اومده یبار سوار تاکسی شدم کیفمو باز کردم دیدم هیچی پول نیست چون کیفمو گذاشته بودم تو رختکن تو دانشگاه نگو یکی باز کرده پولامو برداشته منم که خبر ندارم اصلا یه حالی شدم ها گفتم الان چیکار کنم یهو یادم افتاد گفتم عیب نداره دربست میرم تو خونه میدم پولشو ولی کار خدا بود یکم جلوتر یکی از دوستام سوار شد ازش قرض کردم .

2731

شوهرم گفت اونموقع که دانشجو بودم یه سری تو ترمینال یکی با لباس سربازی اومد گفت سربازم پول ندارم برم داری یه مقدار بدی بلیط بگیرم بعد واست کارت به کارت میکنم شوهرمم بهش داد اما گفت نمیخواد پس بدی 

بعد یه مغازه دار تو تر مینال صداش کرد گفت بهش پول دادی گفت آره 

مغازه داره گفت کارش همینه سرتو کلاه گذاشت

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2738
شوهرم گفت اونموقع که دانشجو بودم یه سری تو ترمینال یکی با لباس سربازی اومد گفت سربازم پول ندارم برم ...

مهم دل مهربون همسرته...با اون پول ن شوهر شما پولدار میشد نه اون اقا ثروتمند...‌درضمن گدایی کردن تو دین ما گناهه بزرگی هس....نیت همسرتون مهم بوده خدا بخاطر دلش هزاران برابر بهش بده 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
سرباز بوده اشكال نداره  ي سربازم اينستا داره ٤٠تومن ميخواد بدبخت چندساله😂😂

وای اره😐پایین هر پستی میخونم اون اومده ۴۰ تومن میخواد میگه حقوقمم بگیره پس میده😯😯😯..چقد مگه رو برجکه نمیتونه پستشو ترک کنه😐😦😦😦

وای اره😐پایین هر پستی میخونم اون اومده ۴۰ تومن میخواد میگه حقوقمم بگیره پس میده😯😯😯..چقد مگه رو ب ...

بازم خوبه با تورم خواستش زياد نشدع😂😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2706