2726

پسرم امروز 8روزشه دیروز بردم ازمایش زردی دادم اومده بود رو 16یعنی زردیش بالا پایین میشه..الان فقط کمی صورتش زرد هست چی کار کنم دوشبم بعد بدنیا اومدنش بستری شد بخاطر زردی اومده بود رو 11اوردم خونه حالا چیکار کنم 

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

10 روز قبل زایمان نصف استکان عرق کاسنی . بعد زایمان حجامت لاله گوش .

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم از داروخانه یا لوازم پززشکی مهتابی بگیر دوشب بزار زیرش هیم شیر بده البته چشماشم ببند با پوشک 

من اینکارو کردم سه

سوت اومد پایین دیگه بست در یشم نکردم

......................................................................... 

زردی بالای 15 بستری میخواد. سهل انگاری نکن حتما ببر دکتر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

از وقتی بدنیا اومده انگار تو فضام بخدا ارامش ندارم همه چی بهم ریخته تمام فکرم مشغوله ..کاش هنوز تو شکمم بود اینقدر ک حالم بده

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
عزیزم از داروخانه یا لوازم پززشکی مهتابی بگیر دوشب بزار زیرش هیم شیر بده البته چشماشم ببند با پوشک&n ...

منم زیر نور مهتابی گذاشتم با پوشک..الان 

فقط شیرین نخور....گرمیجات نخور ....

اره مجبورم عرق کاسنی میخورم و لیمو شیرین

منم زیر نور مهتابی گذاشتم با پوشک..الان 

اره اصلا نترس فقط دوساعت یبار بیارش بیرون بزور شیرش بده چشاشم ببندیا  معلوم میشه ک رنگ زردش کم میشه 

اخه دکتر ب من گفت. گفت بیمارستان هی خون میگیرن اب بدنش کم میشه. بازم اگه احساس خطر میکنی ببر من ک با نظر دکتر انجام دادم گفت کار خوبی کردی

......................................................................... 
2706