2726

از دواج از طریق معرف ....کلا نظرتون درباره معرف های ازدواج چیه ؟برای من اگه طرف خودش پسر هم داشته باشه کسی دیگه رو معرفی می کنه

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فکر میکنین ازدواج فقط با دوستی امکان پذیر و موفق؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728

دوستی یک حرفه آشنایی برای ازدواج یک حرف 

مادر من به واسطه به هیچ عنوان به چشم خواستگار نگاه نمیکنه 

با اینکه ۵۶ سالشونه اما همیشه میگن با پسری ازدواج کنید که خودش شمارو پسندیده نه مادرش نه خواهرش‌و.... 

سه تا دختر با این دیدگاه خونه‌ی بخت فرستاد یه خواهر مجرد هم دارم هرچی واسطه میاد رد میکنه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ازبس اونایی که اهل دوستین برای اینجورافرادمیرن بالامنبراینام بهشون تلقین میشه

اره واقعا .... من کاری ندارم که موارد ناموفق هم هست اما خب دلیل نمیشه که بگیم بده.... اگه اینجوریه که تو موارد دوستی هم ناموفق بسیار زیاده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

والا من برا برادرشوهرم که ۳۰ساله ش .کارمند بانکه واوضاع مالیش اوکی ولی یه درصد کوچک معلولیت cpداره که اونم بخاطر کمبود اکسیژن وشرایط سخت زایمان مامان خدابیامرزش بود ودنیال ازدواج سنتیه هنو بعد دوسال کیسی پیدا نکردیم

دوستی یک حرفه آشنایی برای ازدواج یک حرف  مادر من به واسطه به هیچ عنوان به چشم خواستگا ...

یعنی دوست می شید ؟چطور خود پسر شما را می پسنده

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊
2706