2726
عنوان

سونوی سلامت جنین

619 بازدید | 31 پست

دوستان من انومالی رو دادم همه چی نرماله حالا دوباره سونوی سلامت جنین نوشته

شماهم رفتید؟ قیمتش چقدر شد؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

واااای چقدر سنو می‌نويسن 

من واسه دخترم فقط برام آنتی نوشت همین 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک اصلا غربالگری نرفتم. 😒

آن تی هم نرفتی

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
من ک اصلا غربالگری نرفتم. 😒

اشتباه کردی😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
امضات خیلی جالبه واقعا چقد همه با زنای باردار مهربونن حتی مردای کاملا غریبه مثل فروشنده ها هههه

اره همه حواسشون هست😍

منظورت ان تی هست ؟ 

آره گوشیم هرچی دلش بخواد مینویسه خاک بر سرش 

سلامت جنین باز چیه مال هفته چنده 

نمیدونم والا

من غربالگری ها برام خیلی مهم بود وهردوتاش رو رفتم ولی این یکی نمیدونم چیه دیگه

پس هیچ کس اینو نرفته نه؟

2706