2737
2734

بله من هفته پبش

من خیلی راصی بودم

بچم گریخ میکنه میام میگم بعد

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پنج سال پيش زايمان كردم اتاق وي اي پي گرفتم تا شوهرم بتونه شب بمونه پيشم 

پرسنل عالي

رسيدگي عالي

همه چي عالي

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
2731
بله من هفته پبش من خیلی راصی بودم بچم گریخ میکنه میام میگم بعد

ممنون قدم نورسیده مبارک 

سزارین بودی یا طبیعی؟

خودم طبیعی زایمان کردم شب بود و از رسیدگیشون راضی نبودم میخوام ببینم الان وضعش جوری شده

من پنج سال پيش زايمان كردم اتاق وي اي پي گرفتم تا شوهرم بتونه شب بمونه پيشم  پرسنل عالي رسيدگ ...

واقعا همسر هم میتونه بمونه شب؟

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

اره اگه اتاق وي اي پي بگيري ميتونه دو تا تخت اضافه واسه همراه داشت

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
ممنون قدم نورسیده مبارک  سزارین بودی یا طبیعی؟ خودم طبیعی زایمان کردم شب بود و از رسیدگیشون ر ...

ممنون

من قرار بود طبیعی باشم نصف شب کیسه ابم پاره شد

ولی نشد سز شدم

دهانه رحمم باز نشد و پبشرفت نکرد بعد۱۲ ساعت سز شدم

من تو اتاق لیبر بودم سه شیفت عوض شد همه با هم متفاوت

یعنی ماماها شانسی اند!

همه خوب بودن و عالی اما بعضیاشون یکم عجول بودن و اهل مهربونی کردن نبودن!

با پارسال خیییلی فرق داشت وضعیت

خیلی بهتر شده بود

ورزش میکردم و ... باهام همکاری میکردن

ببینن خیلی بلدی و اطلاعاتت خوبه بیشتر همکاری میکنن

صداشون میزوم با جان و قربون سریع میومدن پیشم چون اهل داد و غر زدن نبودم تو دردام

شیفت اخری که اومد و من داشتم‌میرفتم برای سز یکم نا وارد بودن انگار

اخه ب طرف ک ۷ سانت باز بود میگفت زور بزن

تا جایی ک من میدونم ۷ سانت زوده برا زور زدن و فقط خسته میشه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2738

شوهرت تا ساعت ۱۰ شب میتونه تو vipبمونه

مگر سوییتشو بگیری گمونم اونجا میذارن بمونه

نجمیه خوبه بچه ها؟ اخه من از رسیدگیشون چیزای خوبی نشنیدم همه میگن دکتراش خوبن خود کادر بیمارستان بدن

پارسالم رفتم اونجا دیدم همه مردا پشت در بخش نشستن دلم سوخت من دوست دارم شوهرم راحت بیاد تو البته اتاقم قطعا خصوصی میگیرم ولی حس کردم کلا نمیذارن مرد بیاد تو

اره مال من سوييت بود

نجمیه خوبه بچه ها؟ اخه من از رسیدگیشون چیزای خوبی نشنیدم همه میگن دکتراش خوبن خود کادر بیمارستان بدن ...

هیچ کسی رو نمیذارن بیاد تو

فقط من با همسرم کار داشتم سرمم رو قطع کرد رفتم دم در پیشش

حتی اگه اتاق خصوصی باشه نمیذارن بیاد تو اتاق؟ خیلی بده ک

زمان درد کشیدن اتاق خصوصی نداره

اتاق لیبر خصوصی نداره یعنی

ولی داشتن صحبت میکردن بذارن ی سری اتاق لیبر خصوصی

برای بعد زایمان چرا میتونه بیاد

اگر همvipباشه تا ۱۰ شب میتونه بمونه همسرت

ممنون من قرار بود طبیعی باشم نصف شب کیسه ابم پاره شد ولی نشد سز شدم دهانه رحمم باز نشد و پبشرفت ن ...

من نمیدونم چند سانت بود شب بود اولش گفت 5سانت میذاشتن میرفتن بعد یه ربع میوندن میگفتن دهنتو ببند خب خیلی درد داشتم و کسی بالا سرم نبود منم یخورده سر و صدا کردم ولی توقع داشتم یکی بالا سرم باشه داشتم میمردم از درد و سرما و تشنگی هیشکی نبود پیشم بعد کلی اومد گفت سر بچه ات معلومه زور بزن ولی با زور به دنیا نمیومد فقط زور بزن که نشد یه کمکی جیزی تا بالاخره بعد دوساعت دکترم اومد سریع برش داد و به دنیا اومد ولی. اون برش هم خیلی اذیتم کرد بعدا

2706