2737
2739

چرا بعضی از کاربرا با احساست مردم بازی میکنن وداستانهای تخیلی وزایده ذهنشونو نصفه نیمه میگن ومیرن ومارو تو خماری میذارن 

ماکه میدونیم رمانه حداقل تاآخرشو بگید مردم رو سرکار نذارید یهو میرید تو افق محو میشید

به خاطر پر بازدید شدن خدا رو خوش نمیاد

اگرهم واقعیته یا نگید داستان زندگیتونو یا وقتی هم گفتید باید جواب کسایی سراغتونو میگیرن بدید 

والا بخدا

اسم کاربریم امید هست ولی خانُمم 👩

مگ صبا خیالی بود؟

جریان شاپرک چیه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یذره خوندم دیدم بابا داستان کلا چیز چرتیه واقعیم باشه باز چرتو پرته دوساعت مرده براش حرف زده اخرم میگه من گیج شدم نمیفهمم چی میگه اعصاب اینجور ادما رو ندارم

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2738

از کجا فهمیدید دروغه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

میشه خلاصه بگید داستان صبا و شاپرک چی بود؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

شاپرک بچه ها تاپیکای قبلیشم من دیدم تو اونام از این مشکلش گفته بود آخه

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

من که اصلا حوصله نمیکنم این داستانایی که از زندگیشون میذارن و بخونم

همیشه هم از غافله عقبم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706