1147
1254
عنوان

لطفا بیاین راهنمایی میخوام

53 بازدید | 8 پست

بچه ها برای پنجشنبه ظهر میخوام کیک درست کنم اولین بارمه کیک تولد میخوام بپزم

از چهارشنبه کاراشو بکنم و خامه کشی کنم بزارم یخچال تا فردا ظهرش؟

خیلی میترسم خرابش کنم برای کیک پایش اسفنجی درست کنم یا کیک دیگه ای بلدین بهم بگین ک راحت تر باشه کمتر خراب بشه 

و اینکه قالبمو تهشو چرب کنم ارد بپاشم خوبه؟

تیکر بارداری نیست دعا کنید برامون لطفا

حتما کیک اسفنجی درست کن و یک روز قبل..کیک اسفنجی تازه خامه رو خراب میکنه...صبح روزی که میخوای سرو کنی خامه بزن و با ماسوره تزیین کن و میوه هایی مثا توت فرنگی اگه باشه خیای خوب میشه... فقط روش خامه نزن حتما وسطش ر ببر و وسطشم خامه بزن.. میتونی توی وسطش یه لایه مربا توت فرنگی یا ژله غلیظ بسته نشده هم بزنی خوب میشه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

حتما کیک اسفنجی درست کن و یک روز قبل..کیک اسفنجی تازه خامه رو خراب میکنه...صبح روزی که میخوای سرو کن ...

مرسی 😍برای خامه کشی باید روشو شربت یا اب و عسل بزنم یا فقط خامه وسطش لازم داره؟و اینکه احتمالا صبح وقت ندارم میشه مثلا صبح چهارشنبه کیک رو بپزم و عصر یا شب خامه کشی کنم؟

تیکر بارداری نیست دعا کنید برامون لطفا
1258
مرسی 😍برای خامه کشی باید روشو شربت یا اب و عسل بزنم یا فقط خامه وسطش لازم داره؟و اینکه احتمالا صبح ...

فقط وسطش بزن ممکنه رنگ خامه روشو خراب کنه..... 

میتونی بزنی نیم ساعت بیشتر وقت نمیبره.... 

برای اینکه خوب پف کنه کیک اسفنجی فقط به یک سمت هم بزن و جهت هم زدن رو عوض نکن بیکینگ پودرم دوبرابر بزن مثلا جای یکقاشق چایخوری دوتا قاشق بزن.. زیاد باهاش ور نرو فقط مواد با هم قاطی بشه... زیاد قاطی کنی کمتر پف میکنه و یکم حالت خمیر میشه... توی 180درجه و 45 دقیقه بپز دما زیاد بشه کیک شکننده و خشک میشه وروش ترک میخوره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40