2737
2734
عنوان

مقایسه ی عروسیتون با عروسی دیگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه مستقل بودن خوبه دوم اینکه اخه اینجا تحصیلات ربطی نداره که میگی

آخه ریخت و پاش زیاد با شان و منزلت ارتباطی نداره!؟

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
2728

در مورد مجلل بودن عروسي كه خوب معلومه دلم ميخوادش اما دو برابر بودن تعداد مهمونها و پاتختي سيصد نفري تو سالن رو اصلا اصلا دلم نميخوادش در كل مرد مستقل خب خيلي بهتر از به مرد وابسته است حالا بهترين عروسي شهر رو بگيره واست چه فايده عروسي يه شبه مرد وابسته تمام عمرت ازارت ميده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
تحصیلات چه ربطی به دست دلبازی داماد و خوش سلیقگی عروس داره؟؟؟ خوب یه کم برای خودتون بیشتر مایه میزاش ...

چه حرف بدی ببخشید!!

هرکی پول داشته باشه میتونه خوش سلیقگی کنه! این چه حرفیه

تمام ادمها اگه اونقدری که میخوان پول داشتن میتونستن بهترین و مجلل ترین مراسم رو بگیرن!

گرچه درهرحال ربطی به تحصیلات نداره

اینها کلا از نظر من تجمله

2738

وااااای من از خدام بود شوهرم همه چیش مال خودش بود خونش فکرش ذهنش ولی عروسیم ساده ساده میبود

ولی الان هر کاری میخواد بکنه به خانوادش میگه انگار خودش از پس هیچ کاری برنمیاد

حرص میخورم دوست دارم رو پای خودش وایسه 

حقوقشو که میگیره و کارشو داره ولی واسه کارهای جزئی هم باید باباش کمکش کنه خونه هم باباش براش خرید بعدا خودمون بزرگترش کردیم خدا رو شکر میکنم که مستاجر نیستم و پدرشوهرم هوامونو داره ولی استقلال شوهرمم میخوام اینکه به خودش تکیه کنه نه باباش

آخه ریخت و پاش زیاد با شان و منزلت ارتباطی نداره!؟

به نظرم خیر

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

مستقل بودن بهتره، گاهی آدم به داشته های دیگران غبطه می خوره، منم گاهی می گم چرا وضع مالی ما مثل فلانی نیست، اما ته تهش زندگی خودمون و دوست دارم.

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

عزیز دلم

من شبیه شما بود شرایطم

بااین تفاوت که حتی یه سالم نه

5ماه بعد من بود

ولی اصلا ارزش فکر کردنم نداره

عمر گران بهاتر از اینه که به این چیزا فکر کن

اولش منم یه کمی فکرم مشغول میشد ولی الان به بی اهمیتیش خنده ام میگیره

2706