2737
2734

والا من باردارم نمیدونم دیگه چه کنم فقط دایجستیو بخورم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من باردارم نمیدونم دیگه چه کنم فقط دایجستیو بخورم

واییییییی

من واقعا دارم میمیرم از درد

ی داررروی قطعی میخوام دیگه

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
2728
نگو خواهر هفت ماهههههههههه دچارش شدم کلییییییییی دکتر رفتم اما کو خوب شدن    

واییییییییییییییییییییییییییییییی من از راهنمایی ک بودم دچارش شدمپهی درمان کردم هی دوباره میاد سراغم

دوسال پیش صفرامو عمل کردم .دومااااااااااااااااه بستنم به دارو خداروشکر خوب شدممم.تا دوماه پیش  دوباره گرفتم

دیگه خوب نشدم

عصاره شیرین بیان بگیر ۶ر صبح قبل صبحانه بخور ورم معده معمولا با رعایت کردن خوب میشه یه مدت غذاهای ترش و سرخ کردنی و کنسروجات فست فود نوشابه قرص مسکن سبزی نخور خوب میشی کم کم 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
عصاره شیرین بیان بگیر ۶ر صبح قبل صبحانه بخور ورم معده معمولا با رعایت کردن خوب میشه یه مدت غذاهای تر ...

عزیزم من الان هفت ماهه از هر چی که فکرش رو کنی پرهیزم 

شیرین بیان و کلی دارو گیاهی خوردم 

چرا خوب نمیشم خدا

واییییییییییییییییییییییییییییییی من از راهنمایی ک بودم دچارش شدمپهی درمان کردم هی دوباره میاد سراغم ...

من هفت ماهه دقیق مشکلم اینه رفتم اندوسکپی گفت ورم و التهاب معده داری یکمم مری تنگه 

2738
عزیزم من الان هفت ماهه از هر چی که فکرش رو کنی پرهیزم  شیرین بیان و کلی دارو گیاهی خوردم  ...

شاید معده عصبی داری عزیزم استرس و فشار روحی نداری؟؟ انشاءالله که خوب بشی من چندسال پیش همین مشکل رو داشتم با رعایت کردن خوب شدم 

عصاره شیرین بیان بگیر ۶ر صبح قبل صبحانه بخور ورم معده معمولا با رعایت کردن خوب میشه یه مدت غذاهای تر ...

چند وقته خوب میشه؟

الان برای ارم شدنش چی بخورم ؟

شاید معده عصبی داری عزیزم استرس و فشار روحی نداری؟؟ انشاءالله که خوب بشی من چندسال پیش همین مشکل رو ...

اره یکمم عصب معده دارم 

استرس و عصبانی که میشم استخونم میسوزه معده ام میسوزه از لحاظ غذایی کاملا رعایت میکنم اما استرس 

توکل بخدا انشاا...  شما هم ب حق حضرت زهرا خوب میشی 

ممنونم دوستم

چند وقته خوب میشه؟ الان برای ارم شدنش چی بخورم ؟

بستگی داره عزیزم اگه همه چیزایی که گفتمو رعایت کنی دو سه ماهه خوب میشی برای آروم شدنش ختمی و بابونه دم کن بخور یکم آرومت میکنه

اره یکمم عصب معده دارم  استرس و عصبانی که میشم استخونم میسوزه معده ام میسوزه از لحاظ غذایی کام ...

پس سعی کن روی اعصابت کار کنی عزیزم اکثر بیماری های جسم ریشه اشون بیماری روحیه ذکر بگو ارتباطت رو با خدا قوی کن بتونی به اعصابت مسلط بشی مامانم یه مدت شبا خواب نداشت بداخلاقی میکرد شونه و گردنش درد میکرد چند وقتی شروع کرد به نماز خوندن و دعا کردن الان خییلی آروم شده هم جسمی هم روحی

شاید معده عصبی داری عزیزم استرس و فشار روحی نداری؟؟ انشاءالله که خوب بشی من چندسال پیش همین مشکل رو ...

اره معدم عصبیه کلا

اعصابش زود تحریک میشه

چ جوری خوب شدی

2706