1232
1226
تاپیکاتو دنبال میکنم میخوای بری تو ساختمونشون اینم از ...نه خواهراش میخوره خواهرشم اونطور مادرشم اون ...

اوهوم😕

قصه ی بغض من وشانه ی تو قصه ی خواستنی بودکه توانسته نشد💔

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

1156
امکان نداره الان کسی تحصیلاتش ابتدایی باشه تو دهات های  عقب افتاده هم همه حداقل دیپلم و دارن تر ...

چرا امکان نداره الان خواهرشوهرای من یکیش اول راهنماییه اون یکی ام ابتدایی... برادرشوهرمم همینطور.. خیلییییاااا توبچگی ترک تحصیل میکنن یامغزشون نمیکشه یااااا.........

چرا امکان نداره الان خواهرشوهرای من یکیش اول راهنماییه اون یکی ام ابتدایی... برادرشوهرمم همینطور.. خ ...

اره دقیقا

قصه ی بغض من وشانه ی تو قصه ی خواستنی بودکه توانسته نشد💔
خیلی حرص میخورم دیشب بهش گفتم بوسم کن نکرد تاصبح نخوابیدم صبونه هم نخوردم بهش زنگ زدم گفتم چرا محبت ...

😂😂😂

وای تو چرا انقد طلاق طلاق میکنه

تو که الکی و شوخی میگی 

ولی میبینی که یروز اون قضیه رو جدی میگیره و در کمال ناباوری طلاقت میده

اونوقت مجبور میشه این لوس بازیهاتو کم‌کنی و بشینی سر حوض هرروز مس بسابی

والا

8
اره نمیتونم مثلا وقتی لپشومیکشه قلبم تیرمیکشه😞😞😞میگم این واسه منه سهم منه 😭😭😭😭😭

این جوری فکرنکن.... خواهرومادروپدروبرادرش هم ازش سهم دارن... اینجوری خودت عذاب میکشی

اره نمیتونم مثلا وقتی لپشومیکشه قلبم تیرمیکشه😞😞😞میگم این واسه منه سهم منه 😭😭😭😭😭

ببین خانواده هر کس براش عزیزه

همینطور که خانواده تو برات عزیزن

شوهر من تو گروه خانوادگیشون که همه خاله و دایی و بچه هاشون هستن و ۳۰نفر بیشتر عضو داره قربون صدقه مامانش میره و من بجای اینکه ناراحت بشم تو دلم از مامانش تشکر میکنم که ابراز محبت رو به پسرش یاد داده تا الان بمن محبت کنه و فردا به بچمون

با خواهر و برادش خیلی صمیمی هستن و همیشه باهاشون صخبت میکنه حتی گاهی وقتی میخواد باهاشون صحبت کنه من تو خونم میرهدتو اتاق در رو میبنده و حرف میزنه هیچ اشکالی نداره همونطور که منم برای خانواده خودم حریم مشخصی دارم‌ و یه سری حرفهای خصوصی داریم خب اونم داره چرا باید با دخالت بیجا خودمو سبک کنم؟

ازدواج به این معنی نیست که افراد ۱۰۰در۱۰۰ دیگه برای همسرشدن هستن نه اصلا

فقط باید اولین اولویت همسرت باشی نه تنها گزینه و اولویتش

عزیزم انقدراذیتم کرد مثلا من راهم دوربود مجبوربودم واسه کلاسای ۸ ساعت ۵راه بیفتم هی گیرمیدادچرا این ...

دوست عزیز برو انصرافت رو پس بگیر

یا حداقل یه رشته پیام نور که کلاسش اجباری نیست بردار شهریه اش هم قسط بندی و خیلی کمه

کنکور هم نمیخواد بدی

یا دانشگاه آزاد ثبت نام کن هم برا خیلی رشته هاش تخفیف داره و شهریه رو کم کرده

با این وضعیت که شما داری

حتما داشتن یه لیسانس و یا مهارت تو یک رشته هنری و... برات واجب و لازم هست

اینجوری که من فهمیدم اینا انحراف جنسی دارن خانوادگی

اگه جای تو بودم فقط ی همین دلیلو داشتم که با خاهرش بعلههه!فقط بخاطر همین علتم که شده طلاقمو میگرفتم

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
اخه حرف شماچیه دوستان خوبم؟میگین زنگ نزن توام...میگم من نزنگم اونم نمیزنگه وتمام.....میگین طلاق میگم ...

میگیم برو مشاوره. گوش نمیدی دیگه. میگیم اخلاقات بچه گانه س. میگیم خودتو بذار جای شوهرت همش یکی کنارت باشه که از کاه کوه بسازه و غر بزنه تا کی میتونی تحملش کنی اون شخصو

1167

زن لوس بهونه گیر غرغرو ودر یک کلمه زنی مثل تو خیلی زود شوهرشو خسته میکنه 

رک بهت گفتم ناراحت نشو این رکی بخاطر خودته 

اگه زندگیتو دوست داری یکم بزرگ شو اول همه احترام به شوهرت فراموش نشه و از اون مهمترررررررر احترام به خودت اینهمه باری به هر جهت نباش با هر رفتار شوهرت از این رو به اون رو نشو 

وابستگیتو به همسرت خیلی کم کن اینهمه وابستش نباش

1241