2726
عنوان

قرص زینک و چاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 2629 بازدید | 21 پست
حالا ینی باید چکار کنم ازون ور ۲۵ کیلو زیاد شدم ازون طرف کنار ناخنام ریش شده و ریزش مو دارم 

نمیدونم والا

تریوئیدت تنظیم شده    راستی وقتی ضعف میکنی چیز های کم کالری بخور

یه چیزی خودم و همسرم متوجه شدیم  وقتی نسکافه میخوریم کامل اشتها رو کور میکنه یه فنجون نسکافه با شیر درست میکنم با دوتا بیسکوییت کوچیک خیلی خوب سیر میشم  تا چند ساعت هم ادامه داره   البته کافی میکس نه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره قرص های ویتامین چاق می کنه باید مراقب خوردنش باشی می تونی ویتامین ب را هم استفاده کنی ولی من لوسیون شستشوی صورت هربکس و با کرم ترمیم گرفتم خیلی عالی بود برای پوستم به دوستام هم معرفی کردم چون تغییر و روی پوستم دیدند و بهشون گفتم که چی استفاده می کنم 

2728
لوسیون هربس برا چی خوبه؟

هربکس 

من پوستم چرب بود و جوش می زد دکتر  رفتم بهم لوسیون شستشوی هربکس و داد با یک  کرم مرطوب کنندش و یک ماسک صورتش و که من ماسک  و نگرفتم گفتم اول لوسیون و استفاده کنم بعد اگر جواب نگرفتم ماسک و بزنم ولی خیلی خوب جواب گرفتم و همینطوری به همه معرفی می کنم خیلی خوششون می آد بقول دکتر لایه مرده پوست و از بین می بره و پوست و  زنده می کنه 

بس از این قرصه من مثل چی دارم میخورم 

دیشب نصف شب میحاستم قابلمه رو هم قورت بودم تعجب کرده بودم من که این طور نبودم خخخ

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
اشتها رو خیلی خیلی زیاد میکنه یه جوری آدم ضعف میکنه انگار صدساله هیچی نخورده. دیگه بستگی به بدنت دار ...

سلام منم بیست روزه دارم قرص زینک پلاس میخورم به قدری ضعف بهم دست میده که کنترل بدنمو ندارم حالا شما چکار کردی که خوب شدی لطفا زود جواب بده چون حالم خیلی بده