2726
عنوان

دعوای منو شوهرم و قضاوت کنید

1943 بازدید | 101 پست

دیشب با شوهرم دعوام شد تو خیابون پشت فرمون اون سرمو میکوبید تو شیشه منم از خودم دفاع میکردم یجا در باز کردم کم بود با مغز بیفتم تو خیابون

دعوامون سر این بود که شبل قبل سرش داد زدم اونم بهش بر خورد منم ازش معذرت خواهی کردم ولی کینه کرد فرداش مثل دیونه ها تو ماشین بهم حمله کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرایط طلاق گرفتن هم ندارم اصلا نمیتونم طلاق بگیرم مجبورم باهاش زندگی کنم خودمم زندگیمو دوست دارم چند باری بردمش پیش دکتر اعصاب بهش دارو داده ولی قرصاشو نمیخوره 

2728
شرایط طلاق گرفتن هم ندارم اصلا نمیتونم طلاق بگیرم مجبورم باهاش زندگی کنم خودمم زندگیمو دوست دارم چند ...

بریز تو آب و آبمیوه بهش بده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من پدرم فوت شده ولی پدر شوهرم خیلی هوامو داره مثلا دیشب دید برای اینکه از خودم دفاع کنم چنک انداختم رو صورت پسرش گفت خوب کاری کردی 

ولی مادرشوهرم گفت عب نداره منم کم کتک نخوردم اینا این مدلین

اینطوری داغون میشی

ببرش دکتر مجدد 

بگو یا قرص مصرف میکنی یا من میرم برای همیشه 

حالا درسته شما شرایطشو نداری برای طلاق ولی ایشون نباید بدونه 

بزار زندگیش و جمع کنه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

حالا که نمیخوای طلاق بگیری خواهشا توروخدا فعلا بچه دار نشو! شاید یه روز به ستوه اومدی و شرایطش رو هم پیدا کردی! الان هم داروهاش رو تو آبمیوه ای چیزی بریز بده بخوره

2706