2726
عنوان

تاپیک رانندگی خوب برای خانم ها

148 بازدید | 11 پست

دوستان گلم 

من رانندگی می کنم، ولی هنوز خیلی مبتدی هستم. اگه راهنمایی یا پیشنهادی دارین بفرمایین. مخصوصاااا در مورد انواع پارک ها و....

کلاااا هرنکته ی خوبی که بهتون کمک کرده راننده ی خوبی باشین رو برام بگین.

ممنونم. می بوسمتون.

باید پشت فرمان بشینی و تجربه کسب کنی و حتما حتما تا جایی که میتونی برای مسافتای طولانی و اینا سعی کن کسی که تجربه بیشتری داره پیشت باشه و خودت هم وقتی رانندگی میکنی حتما حتما همه ی اصول رو رعایت کن و احتیاط کن. بعضی چیزا باتجربه به دست میاد  بهتره یکی دوسال اول گواهینامه محتاط باشی و دقت کنی. وقتی اصولی رانندگی کنی دیگه همینجوری جا میفته برات برای همیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که ازخودم ناامید شدم دیروز تو سربالایی ماشین برگشت عقب زدم به ماشین پشت سریم البته اونم فاصلش درحد 30 سانت یاکمتر بود بع شوهرم گفتم دیگه نمیخوام رانندگی کنم بنظرتون چکارکنم خیلی ناامیدم احساس میکنم استعداد ندارم😢 

نه عزیزم این طوری نگو من خودم همین اتفاق برام افتاد خیلی ناراحت شدم و خورد تو ذوقم ولی نشستم پشت فرمان دوباره ولی این بار بیشتر احتیاط میکردم الان خداروشکر رانندگیم خوبه واقعا  باید نا امید نشی میدانم آدم اعصابش خورد میشه اینجوری اتفاقاتی پیش میاد ولی باید ادامه بدی با احتیاط بیشتر

من که ازخودم ناامید شدم دیروز تو سربالایی ماشین برگشت عقب زدم به ماشین پشت سریم البته اونم فاصلش درح ...

اوايل نيم كلاج گرفتن خيلي سخته. اونم بايد تمرين زياد كني. بعدش ديگه همه چيز توي رانندگي ناخودآگاه ميشه و از بهر همه كارو خودت راحت انجام ميدي

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم