2703
2553
عنوان

ب بچه های پنج ماهه تون غذا چی میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 28 پست

اونوقت اینایی ک میگین چند دفعه در طول روز بهشون میدین ...منم دخترام ۵ ماهو ۱۰روزشونه اب برنج فقط میدم فعلا اونم فقط ی بار در روز 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
ببین یابایدجلوبچه پرتقال نخوری یابایدهمان یکم رابدی منم درحدمزه کردن میدم7ماهشه من سیبم میدم  ...

عزیزم مگه قراره هر چیزی خوردیم بدیم مزه کنند اخه!! پرتقال احتمال الرژیش زیاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ببخشید وزنش با خوردن سرلاک و ... که بهش دادی تغییری کرد؟ بهتر شد؟

بله عزیزم خداروشکر بهتر شد،اون ماهی که دکتر بردم و تجویز کرد ۷۰۰گرم وزن گرفته بود که درواقع۳۰۰گرم کم وزن گرفته بود

امیری حسین و نعم الامیر
2714
فکر میکنم تو دو هفته۵۰۰گرم اضافه کرده بود چهارماهو نیمش بود بردم دکتر. ولی الان نمیدونم چون هنوز نب ...

خب خداروشکر سرلاک عالیه همیشه بعش بده خواهرمم به بچش سرلاک حریره بادام میداد خیلی توپولی بود چند وقت نداد لاغر شد. منم بچم ۴ ماهش تموم بشه میخوام بهش بدم چون افت وزن گرفته 

خب خداروشکر سرلاک عالیه همیشه بعش بده خواهرمم به بچش سرلاک حریره بادام میداد خیلی توپولی بود چند وقت ...

اول برو پیش دکترش ببین علتش چیه 

بعد خود دکتر حتما بهت میگه چی بدی و چقدر بدی 

من چون شیرخودمو میدم گفت نمیخوام شیر خشکیش کنی پس سرلاک بده

امیری حسین و نعم الامیر
اول برو پیش دکترش ببین علتش چیه  بعد خود دکتر حتما بهت میگه چی بدی و چقدر بدی  من چون شی ...

منم بچه اولم شیر خشکی بود نمیخوام اینم شیر خشکی بشه چون اون ریز مونده . آره میبرم پیش دکترش ولی سرلاکم چه دکتر بگه چه نگه بهش میدم