2726
عنوان

همیشه برام سواله.....

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 32 پست
بعضی از اقایون عضو این سایتن و گاهی تاپیک میزنن یا تو بحثا شرکت میکنن

خب من هم زدم و میخاستم راجع به یکی از مشکلات رایج خانمها که مادر شوهر بود عنواندگذشتم دیدم درست نتیجه نمیده خیلی نیتونست جالب باشه ولی ما مشکل داربم تو تبادل نظر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی جامعه سطحش بالاتر از مردهای سایته مردهای این سایت یا مشکلات جنسی دارن یا جدا شدن، یا قشر خاصی ...

خانم محترم من طرفدار مردها نیستم اگه بخام پرده بردارم از نشکل جنسی مردها سر به ناکجاباد میزنه ولی این رو بدونید مادهمه از سر یک سفره پا شدیم حالا یه کوچه یه خیابون بالا یا پایین ما مشکل اموزش داریم چه در خانواده و چه در جامعه ، تو همین شمارو از دل سوییس تیاوردن منم از تانزانیا و جزیره ادم خورها نباوردن پس هممون تو این مملکت بدنیا اومدیم بی کیغیتی زندگی ما از بی اموزشیه

2728
خانم محترم من طرفدار مردها نیستم اگه بخام پرده بردارم از نشکل جنسی مردها سر به ناکجاباد میزنه ولی ای ...

چه ربطی داشت

مگه الان هنوز کودک و نوجوانید که منتظر آموزش بشینید.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
الان خانمم از خاب بی دار شد گوشیشو بزارم سر جاش والا پوستنو میکنه

آره الان بشو فاطی   

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
😂😂😂😂😂 چ با حال گفتی

😂😂😂😂😂

الان میره تو تاپیکای تخصصی لازمه زن باشه

چه ربطی داشت مگه الان هنوز کودک و نوجوانید که منتظر آموزش بشینید.

اموزش از اونجا شروع میشه وقتی غلط وارد یه جریان بشید دیگه به چه درد میخوره من ننیتونم توپجمعتون مثال بزنم والا  دقیقا متوجه میشدید چی میگم وقتی اموزش نباشه اول اتفاقی مه میوفته انتخاب غلطه

اموزش از اونجا شروع میشه وقتی غلط وارد یه جریان بشید دیگه به چه درد میخوره من ننیتونم توپجمعتون مثال ...

باشه. گوشی رو بدید به فاطی

منم ی سایت کسب وکار رفته بودم دنبال مسائل کاری بودم آقایون تبادل نظر داشتن در مورد شغلای خاصی مث تعویض روغنی یا کاسبی و درآمدش کاملا جدی و کاری صحبت میکردن انکار کتاب میخوندم.😆

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
فاطی مدیر فروش کارخونمونه از سایتم خوشش نمیاد وقتی داره پول در میاره وقتشو تلف نمیکنه 

پس چرا عضو شده!!! که شما دزدکی با کاربریش بیای مثلا

2706