2726

بچه ها دخترم از شیر گرفتم سینه هام خیلی درد میکنه چیکار کنم سنگین شده و سفت تو رو خدا کمک کنید😢😢😢😢😢

چی‌بگم والا😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزار سفت بشه خودت با دست فشار بده چند روز سینه هاتو خالی کن اگه سفت بشه درد بگیره خیلی سخت میشه برات مواظب باش چند روز از شیر خالی کنی درست میشه 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2728

اگه دیدی زیاد سفت شده ببر زیر آب گرم و فشار بده بزار از شیر خالی بشه پشت گوش ننداز که آبسه میکنه 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
اخه هرچی خالی کنم ک دوباره جاش شیر میاد

نه فرق میکنه با مکیدن نوزاد همه همین کار رو میکنن پشت گوش ننداز چند روز که شیر رو خالی کنی کم کم خشک میشه حتما انجام بده که به مشکل میخوری

دیشب اب سرد گرفتم روشون 😣 باشه ممنون

اب گرم بگیر که راحت تخلیه بشه خواهش میکنم 

2706