2737
2734
عنوان

سلام خانم های با تجربه لطفا

195 بازدید | 33 پست

شوهرم اصلا اهل بیرون رفتن نیست فقط خونه سر کار خرید هم باهم میریم سالی یه بار با همکاراش میرن گردش یه شب میمونن اما من از یه هفته قبلش استرس میگیرم این موقع ها چیکار میکنین شما؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو هم برو با دوستات بیرون و تفریح

نمیشه دو تا بچه دارم رفتنش مهم نیست استرس دارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
آخه خیانت فقط برایه شب درسال؟؟کسی که خیانت کنه طعمش بره زیردندونش ول کن نیست که.مگه چیزی دیدی ازش

نه ندیدم اما این همه حرف آدم خانواده دوستی وقتی قربون صدقه پسر 18سالم میره باور کنید من حسودیم میشه دخترم بماند اما من وقتی وضعیت خوب میشه من استرس میگیرم

بچه ها رو هم بفرس باش.بگو بهانه ات رو میگیرن گناهدارن

با همکارا میره به خرج اداره نمیشه

2706