2410
2553
عنوان

دلم خیلی پره بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 53 پست
مگه میشه نده واسه ابروی خودشم شده میده نترس الان فقط لج کرده باهاش کل کل نکن اوکی میشه قول میدم

امروز صبح هم گفتم الان شنیدم داشت به مامانم میگفت که نمیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کسیو نداریم ..یکی هم هست بشنوه خوشحال میشه

پس خودت سعی کن با ملایمت آرومش کنی ک راضی بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2456

یه سیب بندازی بالا هزارتا چرخ میخوره باباتونرو عصبانیت یه حرفی زده تا یه هفته دیگه نرم میشه ولی هیچ وقت نزارید دعوای خانوادتون رو همسرتون بفهمه بعدا میشه چوب سرزنش

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
خوب اخه میگه نمیدم ما هتل گرفتیم همه تاریخشو میدونن پس چیکار کنیم 

نمیدم نداره ک عزیزم شما عقد کرده هستین الان از نظر قانونی همسر اون آقایی میتونه همین لحظه بیاد ببرتت و هیچ کسی هم نمیتونه جلوشو بگیره

منتها وقتی عروسی میگیرن میخوان با احترام ببرن دخترو... بابات الان لج کردن یکم ک آروم بشن حل میشه قضیه ب نظرم خیلی سر ب سرشون نذار همه تو این شرایط استرس دارن...

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
تا تیر هنوز وقت هست ،خوب میشه اوضاع، یه مدت خودت و مادرت با باباهه خوب تا کنید حتما خودشم استرس عروس ...

نه بابا کجا استرسشو داره یه سال و نیمه عقدم نپرسیده تا حالا جهیزیش چی میشه یا چی بخریم یا خریدیم الان وسایل سرویس چوب و ساعت و چند تا دیگه مونده مامانم با برادرم خریده خورده وسایل هارو 

نمیدم نداره ک عزیزم شما عقد کرده هستین الان از نظر قانونی همسر اون آقایی میتونه همین لحظه بیاد ببرتت ...

اره دیگه منم میخوام با اجازش برم نه با زور ..ولی اگه نزدیکتی عروسی ببینم دیگه نمی٢واد کاری بکنه محبورم برم 

2714
اره دیگه منم میخوام با اجازش برم نه با زور ..ولی اگه نزدیکتی عروسی ببینم دیگه نمی٢واد کاری بکنه محبو ...

نترس عزیزم باباها وقتی میخوان دخترشونو بفرستن خونه بخت یکم حسودیشون میشه بابای منم نمیدونی چی ب سرم آورد تا شوهرم داد...

تا تیرماه کلی وقته خودت میبینی ک پدرت قبل از موعد عروسی وارد تهیه تدارکات میشه قول میدم بهت

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
یه سیب بندازی بالا هزارتا چرخ میخوره باباتونرو عصبانیت یه حرفی زده تا یه هفته دیگه نرم میشه ولی هیچ ...

متاسافانه جوری شد که فهمید ..البته پسر دایمه غریبه نیست هفت سال طول کشید که شدم زنش 😢😢

الان عصبانیه .فعلا باهاش بحث نکنید بزارید آروم بشه  در نهایت اگه دیدید رو حرفش مونده به  ...

مرسی عزیزم خیر سرم مثلا عروسیمه باید شاد باشم باید فکر رنگ مو اهنگ رقص و لباس عروس و تزعین خونه باشم😢😢😢

2706