2733
2734
عنوان

دیابت و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 28 پست
عزیزم اون روز من سوزش ادرار وحشتناک داشتم..رفتم بیمارستان..میخاستن بستریم کنن.. نگران نباش گلم ..اگ ...

ممنون عزیزم.انشاالله واسه هیچکس پیش نیاد،منم بستری نشم.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماست میخوری؟عزیزمم تا میتونی ماست بخور..ماست قندو میاره پایین..پیاده روی کن روزی نیم ساعت..شیرینی..شکلات..برنج ماکارونی سیب زمینی..و کلا هرچی که قند داره نخور..

بامیه هم میگن قندو میاره پایین

2731

من قنداوایل بارداریم ۹۰ بود ناشتا بعد دکتر گفت زیاده متفورمین داد ورعایت کردم برنج هفته ای ۱بار نون روزی ۳واحد جو.شیرینیجات حذف کلا میوه ۳واحد خرما روزی۲عدد تا رسوندم به ۷۰ فقط سخت رژیم بگیر سبزیجات فراوون بخور 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
ماست میخوری؟عزیزمم تا میتونی ماست بخور..ماست قندو میاره پایین..پیاده روی کن روزی نیم ساعت..شیرینی..ش ...

بله،کلا لبنیات هر روز مصرف میکنم

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

کدو بخور من میخورم واسه قندعالیه پیاده روی کن...لیموترش بخور 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من قنداوایل بارداریم ۹۰ بود ناشتا بعد دکتر گفت زیاده متفورمین داد ورعایت کردم برنج هفته ای ۱بار نون ...

حتما،ممنون از راهنماییت عزیزم

2738

عزیزم من توی نت سرچ کردم..قندت که نرماله..

برای بارداها قند یکساعته باید زیر185باشه..قند دوساعته زیر155و قند سه ساعته زیر140..

لب مرزی یکمم رعایت کنی اصلا نیازی به هیچی نداری..پیاده روی رو یادت نره

عزیزم من توی نت سرچ کردم..قندت که نرماله.. برای بارداها قند یکساعته باید زیر185باشه..قند دوساعته زی ...

اتفاقا خیلی بی تحرک هستم...حتما باید فعالیت کنم 

حتمااااااا...من مامانم قند خون داره..وقتی پیاده روی میکنه قندش تنظیم میشه میاد پایین

اتفاقا مامان خودمم قندخون داره،کلا تو خانواده شون ارثی هست،اما خودش میگن قند خون ما بخاطر استرسمون هست،اما خود من شخصا استرس ندارم و ادم استرسی نیستم