2726
عنوان

دکتر فریبا صیقلی بیایید دوستان..

| مشاهده متن کامل بحث + 7828 بازدید | 37 پست
دکتر نجفی آندوسکوپی کرد،دکتر خاتمی الان دیگه مرکز طبی نمیره

ممنونم ببخشید خیلی مزاحمتون شدم خیلی خیلی نگرانم... 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ببخشید خیلی مزاحمتون شدم خیلی خیلی نگرانم... 

خواهش میکنم عزیز،دکتر خاتمی رئیس قبلی بخش گوارش مرکز طبی کودکان بود،الان بازنشست شده،شاگردش دکتر نجفی جاش ،رئیس اونجاست

توروخدا هر کس تجربه ای داره بگه دعاش میکنم

خانمی پسرم دقیقا مشکل کوچولوشماروداره تروخدابگو کدوم دکتربردی؟راضی بودی؟نتیجه گرفتی؟حالم خیلی بده بایددست تنهابیارم تهران دکتر

2728
خانمی پسرم دقیقا مشکل کوچولوشماروداره تروخدابگو کدوم دکتربردی؟راضی بودی؟نتیجه گرفتی؟حالم خیلی بده با ...

پسرتون چند وقتشه؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
خانمی پسرم دقیقا مشکل کوچولوشماروداره تروخدابگو کدوم دکتربردی؟راضی بودی؟نتیجه گرفتی؟حالم خیلی بده با ...

نگران نباشید انشاالله چیزی نیست... پسر منو دکتر مطهری زاد آندو کرد... وگفت التهاب مری داره... علتشم اینه که دریچه معدش شله... 

یه سری رژیم داد وگفت استرس نداشته باشه... و چند دوره دارو که خداروشکر بهتره... 

عزیزم شما از دکتر صیقلی راضی بودید ؟پسرم رفلاکس داره 

بله

بله

عزیزم پسرم رفلاکس داره و تو بیداری شیر نمیخوره تو خاب هم ب سختی شیر میخوره.شما بچتون خوب شده؟۲ دوره اس اس امپرازول میخوره اصلا تاثبری نداشته وزن هم نمیگیره.دکتر صیقلی دکتر خوبیه؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
عزیزم پسرم رفلاکس داره و تو بیداری شیر نمیخوره تو خاب هم ب سختی شیر میخوره.شما بچتون خوب شده؟۲ دوره ...

بله دکتر خوبیه

عزیزم پسرم رفلاکس داره و تو بیداری شیر نمیخوره تو خاب هم ب سختی شیر میخوره.شما بچتون خوب شده؟۲ دوره ...

سلام میشه بگین چیکار  کردین پسر منم سه ماه و نیمه وزنش 5400 تو خاب به سختی شیر میخوره  رفلاکس داره شدید

سلام میشه بگین چیکار  کردین پسر منم سه ماه و نیمه وزنش 5400 تو خاب به سختی شیر میخوره  رفل ...

من کاری نکردم بهش دارو دادم و تا الام با سرنگ شیرش دادم.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
من کاری نکردم بهش دارو دادم و تا الام با سرنگ شیرش دادم.

شما پیش دکتر صیقلی رفتید؟

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
2706