2733
2734
عنوان

و من هنوز پری نشدم😢😢😢😢😢

170 بازدید | 16 پست

سیکلام بهم ریخته فک کنم...چقدر از خداخواستم پری نشم و باردار باشم....ولی فقط پری نشدم چون بی بی چکام منفیه‌...دوروز از موعدم گذشته...

قبلا سر ۳۰ روز میشدم دقیق دقیق....

بعد سقطم شد ۳۳ روز

الان ۳۵ روزه و هنوز حتی علائم پری ام ندارم من همیشه اخلاقم خیلی بد میشه نزدیکاش.

برم دکتر یا برم از بارداری باوجود بی بی چک منفی؟؟

اگ برم دکتر احتمال داره چم باشه؟؟؟ینی چه مشکلی دارم😢😢😢😢😢😢من اصلا از این چیزا سر درنمیارم

گاهی پیش میاد عزیزم نگران نباش.. ان شاالله ک چیزی نیست.. برو دکتر..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم برو دکتر من از کلینیک پرسیدم میگن تا ده روز طبیعیه عقب بزنه بعد از اون اگه از مایش منفی بود میری دکتر امپول میده چند روز بعدش پری مییاد همین

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
عزیزم برو دکتر من از کلینیک پرسیدم میگن تا ده روز طبیعیه عقب بزنه بعد از اون اگه از مایش منفی بود می ...

اخه ینی چم شده؟؟.من هنوز ۲۰ سالمه...چه مشکلی دارم تو این سن...میترسم تنهام😭

وای منم الان ۵ روز عقب انداختم ولی دیروز بی بی چک منفی بود.

تاحالا نشده بود نامرتب باشه پری هام .۱روز یا چن روز عقب جلو میشد ولی بالاخره پری میومد اماالان ۵روز گذشت.🙄

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
2738

چیزی نیست که شاید از هورمون های بدنته خواهری منم ۲۲ سالمه و از دکتر زنان فراریم منم تنهام و معذب😔

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
وای منم الان ۵ روز عقب انداختم ولی دیروز بی بی چک منفی بود. تاحالا نشده بود نامرتب باشه پری هام .۱ر ...

منم سابقه نداشته‌...نمیدونم به بی بی چک اطمینان کنم یانه

نترس.منم بعد سقط سیکلم بهم ریخت.بزور تنظیم شده بود بعد تولد بچم.سقط ک داشتم.بعدش اینطوری شد.اللته میگن از فصل بهارم هس .من ک امروز صبح باید بی بی چک بزارم.منفی بود ک دیگه هیچ

منم سابقه نداشته‌...نمیدونم به بی بی چک اطمینان کنم یانه

من ک همیشه بی بی چک برام قبل موعد هم نشون میداد.ولی دیروز و پریروز مشکوک بود.دوتامشکوک دوتا منفی.حالا ببینم چی پیش میاد

عزیزم نگران نباش پیش میاد بیشتر به خاطر استرسته

من خودم ۱۰روز عقب انداختم خوشحال بودم فکر میکردم حامله هستم بیبی زدم منفی بود بعد ۱0روز پری شدم،

👶لطفا برای سلامتی نی نی کوچولوی توی دلم یه صلوات بفرستید،از ته دلم آرزو میکنم خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه
2706