2733
2734
عنوان

زایمانم نزدیک؟!!؟ کمک مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 54 پست
حتما عزیزم اگه قابل باشم حتما حتما تاپیک داستان مامان شدن منو بخون من با ناامیدی از طرف بعضی دکترا ...

خواهش میکنم بادل پاکت اول برای این خواهرمون ( ۷۳لیا) بعد من میدونم شاید یادتون بره یا ازدرد اصلا به فکر کسی نباشین ولی خواهری کنین،انشالله نی نی ت صحیصح وسالم بیاد بغلت  به امید خدا

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش میشد خدا این لحظه ها رو قسمت همه ی منتظرا بکنه بعد منم،خدایا به امید خودت،چقد لحظه های شیرینیه😭😭😭😭

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2728
كژال جون به سلامتي  ني ني خوشملت  بغل كني🤗💐🤱🏻

ممنون عزیزم برام دعا کنین میترسم خیلی

دلم میگه این روزا زایمان نمیکنم

اما امشب بالای نافم سفت میشد الان خیلی خیلی کمتره

شایدم همون ۲۰ دقیقه فاصلس

ابروهام پاچه بزیه 😕کلی کار عقب مونده دارم😣

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
وااااای من میترسم زوده که😭

عزیزم تر نداره که بچه 37هفته کامل میرسه شما38هستی ...البته دقت کن اگر هر بیس دیقه تکرار شد برو بیمارستان...ان شاالله بسلامتی دنیا بیاد بغلش کنی  

کاش میشد خدا این لحظه ها رو قسمت همه ی منتظرا بکنه بعد منم،خدایا به امید خودت،چقد لحظه های شیرینیه😭 ...

از ته دلم برای همه بچه های منتظر نی نی سایت دعا میکنم عزیزم

هر کس پاداش صبرشو میگیره

من امشب برای خودم یه معجزه دیگه اتفاق افتاد به خاطر صبر و توکلی که کردم توکلت به خدا عزیزم

داستان مامان سدن منو بخون حتما

عزیزم تر نداره که بچه 37هفته کامل میرسه شما38هستی ...البته دقت کن اگر هر بیس دیقه تکرار شد برو بیمار ...

ترس نداره؟! میدونم ۳۷ خوبه ولی خب برا من زوده من هنوز تازه میخواستم برم کلاس امادگی بارداری و ...امادگی ندارم واقعا

2738
ترس نداره؟! میدونم ۳۷ خوبه ولی خب برا من زوده من هنوز تازه میخواستم برم کلاس امادگی بارداری و ...اما ...

توکل به خدا ..البته میگم شما گفتی فقط یکبار انقباض داشتی صبرکن ببین بعدی چقد تایم فاصلست ...خیره ان شاالله

ترس نداره؟! میدونم ۳۷ خوبه ولی خب برا من زوده من هنوز تازه میخواستم برم کلاس امادگی بارداری و ...اما ...

نترس  آروم باش خدا خودش بهت داده خودشم پشتته ،انشالله صحیح و سالم وسلامت نی نیتو بغل کنی ،زود زود صلوات بفرست دردات آروم میشی

ممنون عزیزم برام دعا کنین میترسم خیلی دلم میگه این روزا زایمان نمیکنم اما امشب بالای نافم سفت میشد ...

من ميگم زودتر هم ميشه بري واسه زايمان 

خودت اماده كن 

حمام ميري برو 

ابروهات تميز كن 

نگران هم نباش اگه دردات فاصله هاش كمتر شد برو دكتر 

وگرنه ميبرنت ميزائوننت با امپول فشار

توکل به خدا ..البته میگم شما گفتی فقط یکبار انقباض داشتی صبرکن ببین بعدی چقد تایم فاصلست ...خیره ان ...

ممنون عزیزم که جواب دادی

الان انقباض نیس اما یکم درده دور و بر نافم

من ميگم زودتر هم ميشه بري واسه زايمان  خودت اماده كن  حمام ميري برو  ابروهات ...

اره صبر میکنم تا فردا ببینم چی میشه

شایدم به قول مامانم ماه درده😐

خودمو از ترس گول میزنم😰

2706