2726
عنوان

شل شدن سینه

5185 بازدید | 11 پست

مدتیه حس میکنم سینه هام شل شدن و افتاده شدن....با اینکه هنوز 25 سالمه و ازدواجم نکردم...قبلا خیلی سفت و اوکی بودن اما الان چندین نفر بم گفتن که چرا شل شده....چیکار کنممممم😢😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بدنسازی سفت میکنه، ی خانمی که خودش سینه هاش عالی بودن میگفت همیشه بعد اینکه حموم کرد قبل خارج شدن با اب یخ یخ میگیره رو سینه هاش بعد میاد بیرون به مروز سفت میشن

خدایا شکرت🙂❤

تو حموم زیر دوش به صورت دورانی بااب نسبتا سرد۱۵الی ۲۰دیقه ماساژ بده ورزشم هس برای سینه 

@Fitnesscenterrr 

این کانال عالیه سرچ کن توش ورزش سینه بیار انجان بده تو خونه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
تو حموم زیر دوش به صورت دورانی بااب نسبتا سرد۱۵الی ۲۰دیقه ماساژ بده ورزشم هس برای سینه  @Fitne ...

انجام😑

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

عزیزم  ورزش خیلی عالیه ولی مطمینا وقتی سفت کنه و فرم بده کوچکشم میکنه ،من بارها تجربه کردم یه روز تو همین نی نی سایت یه پیجی معرفی کرده بودن و محصولات تضمینی و  با تاثیر گذاری صد در صدی معرفی کرده بودن منم چند ماه پیش امتحان کردم حدا رو شکر باور کردنی نبود به ارزوم رسیم ،یعنی چند بار به سرم زده بود عمل کنم بد فرم و کوچک شده بون سر بچه شیر دادن ،شما هم برو امتحان  کن همون دوره اولم نتیجه میده اسمش گین اپ سینه عادلیان اصل حاوی هورمون استروزن و پرتیین و .. خودشونم راهنماییت میکنن من به هر کس معرفی کردم نتیجه داده کلی ارسالی و رصایت مشتری دارن

میتونید ببینید بعد انتخاب کنید ایدی پیج   kerem.poost

محصولشون قیمتاشم خوبه ک اصل چون میگن فیکش خیلی زیاده ،صد در صد نتیجه میگیری،یادتون باشه قبلش سایز دقیق رو یاداشت کنید