2703
2553
عنوان

تولد زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2586 بازدید | 192 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش قول بده نیای نی نی سایت بحثای خاله زنکی بخونی بهترین کادو

من چیز پنهانی ازش ندارم نی نی سایت یه سایت ک  عمومی بعدشم کاربر الن نیستم من ۳سال عضو سایتم ولی متاسفانه بخاطر رستارت زندگی جیمیل قبلم پاک شد

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
زنت خییییلی اشنا میاد برام انگار فامیلیم باهم😬

نه ایشون هیچ اشنایی تو کرمانج ندارن

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
2720
اولش چون عکس زن شوهر بود اومدم دوما  برای دیدن عکس نیومدم چون صدام زدن اومدم  بعدشم من اگ ...

داداشم بنظرم براش ی جشن دونفره کوچیک ولی رمانتیک‌بگیر همیشه هم بهش توجه خاص داشته باش تو هر موقعیتی اینا واس خانوما بهترین کادو هستش درضمن هرچی میخری بقول دوستامون ی شاخه گل رز قرمز کنارش بگیر 

❌❌❌👉لایک نکن لطفا👈❌❌❌
2714
چقدر میخوای هزینه کنی؟  هرچی میخری ی شاخه رز قرمزم کنارش باشه... منکه هروقت همسرم واسم گل میخر ...

هزینه ش مهم نیست چون امروز زندگی جدیدی بهم داد که هیچوقت باورم نمیشد

نیا تو نی نی سایت از خانوما نظر خواهی کن هدیه و تولد بخوره تو سرت

ممنون از راهنمایی خوبت

غر نزن بیا کمک کن ظرفارو بشوریم  هشتگ مرد زنونه

ممنون حرفتون تموم شد

2706