2726
عنوان

سکه

228 بازدید | 8 پست

امروز زنم گفت که سکه هامو مهریه رو همه چیزمو بهت میبخشم حتی وسایل خونه طلاهارو

گفت که همه شو در مقابل یه شاخه گل میبخشم

تو تا این جا خودتو بهم ثابت کردی با وجود اینکه دفعه ی قبل با خانواده ش میگفتن مهریه رو اجرا میزاریم

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
مبارکت باشه

یجوری شدم 

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حماقت کرده. اگه واقعا ببخشه بعدا بشدت پشیمون میشه کاش کسی بود راهنماییش میکرد که همچین اشتباهی رو هی ...

نه درمقابل اون روز که گفتم تاریخ تولدش سکه ش بشه 

همه گفتن حماقت محض ولی برام مهم نبود چون با دل عقلم انتخابش کردم

2728

خانمتون کار بدی نکردن هر چند تو بالا پایینهای زندگی کارشون خیلی منطقی نیست از لحاظ قانون حقوقی هم همینطور ولی شما یا زیر بار نرید چون این مسولیتتون رو چند برابر میکنه یا ی تعهد سفت سخت و پایبند عوضش بدید ک دلش بهتون قرص شه .عشقتون پایدار

احتمالا میخواد خودش به شما ثابت کنه چون قبلا گفته مهریم میذارم اجرا حالا میخواد بگه من مهریه برام مهم نیس تو برام مهمی به شما ثابت کنه دوستتون داره  لطفا شما برای زندگیتون پایدارباشه این کارنکنید 

...... 

سلام برادر گرامي 

تاپيكتون رو ديدم كه درمورد هديه براي همسرتون بود اونجا قفل بود نتونستم پست بذارم 

اول اينكه خيلي خيلي ناراحت شدم از پستاي بي معني و حرفاي زشت بعضي از كاربرا و به عنوان يك خانم از طرف اونا از شما آقاي محترم عذرخواهي ميكنم 

دوم اينكه خواستم يه ايده اي بهتون بدم كه شوهرم به مناسبت هاي مختلف برام انجام ميده و من واقعا از ديدنشون ذوق زده ميشم 

شوهرم براي من روي طلا چيزهاي زيبايي طراحي ميكنه با تاريخ هايي كه مثلا اولين بار همديگه رو ديديم اولين باري كه باهم بيرون رفتيم تاريخ عروسيمون و تاريخاي ديگه 

حالا اينا رو روي قلب يا طاووس و اينجور چيزا طراحي ميكنه يا عكس دونفرمون رو روي طلا حكاكي ميكنه 

درواقع طلاهايي كه دارم مخصوص خودمه و كس ديگه اي  نميتونه ازش استفاده كنه و چون خاصه خيلي خيلي دوسشون دارم نه بخاطر اينكه طلاست بخاطر اينكه مخصوص مال خودمه 🙂

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
سلام برادر گرامي  تاپيكتون رو ديدم كه درمورد هديه براي همسرتون بود اونجا قفل بود نتونستم پست ب ...

ممنونم دوست عزیز 

ولی همسر من حتی انگشتر طلا هم دستش نمیکنه والا این پیشنهادتون  عالیه مثلاهمون تاریخ اولین روز اشنایی که ارزش زیادی برای هردومن داره