2737
2734
بخدا کاری کردن که چند بار زندگیم تا طلاق رفت  

دقیقا مثل برای من الانم خیلی میترسم دوباره باهاشون رابطه داشته باشم از طرفی هم میترسم واقعا پشیمون شده باشن ومن لجاجت کنم ومنم جوره دیگه تاوان پس بدم

الان خیلی وقته که اصلا نمیبینمشون ۳ سال میشه حتی یبار خواهرش شوهرم گفته بود کوثر دوست پسر داره بخاطر ...

شوهرمم در جواب فقط گفت دریا به دهن سگ کثیف نمیشه اونم پیش من گفت اصلا باهاش برخورد نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداتو شکر کن کاراشونو نکردی اونجور رفتار میکنن من نامزدم رفتنی همه کاراشونو میکنم حتی دیروز ۲۵کیلو هویچ خورد کردم براشون رفتنی فکرمیکنن کلفت میرم اونوقت نمیزارن با نامزدم دو کلمه بحرفم خواهر شوهرم پیش من با نامزدم پیام میده بهش نزدیک نشیا زشته پیش بچه ها خودش شوهرش میاد میشینه بغلش

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
سعی کن محتاط باشی تو رابطه باهاشون

اره میدونم ولی واقعا سخته شایدم قبول نکنم برای رابطه دوباره نمیدونم همش فکرم مشغوله اخه واقعا آزارم دادن امروزم شوهرم گفت خودتو اذیت نکن اجباری نیست باهاشون آشتی کنی

2738
ناراحتی نداره  ما نمیتونیم برا خوب یا بد بودن دیگران خودمونو ناراحتوکنیم فقط میتونیم باهاشون ر ...

👌عین هلاکویی صحبت میکنی.خخخ

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
شوهرمم در جواب فقط گفت دریا به دهن سگ کثیف نمیشه اونم پیش من گفت اصلا باهاش برخورد نکرد

من جی بگم ک ما نه تا خواهر و برادریم بعد فوت پدرم همه بامن دشمن شدن با ابنک تازه زایمان کرده بودم کسی رو نداشتم تو یه شهر زندگی میکنیم ،ولی خیلی تنها و بی کسم 😢 جایی ندارم ک برم برا روحیه خودم و دخترام وقتی شوهرم میره سر کار از بس حوصله م سر میره میرم تو کوچه های و خیابونها میچرخم ،ادای اینو در میارم ک میخوام برم خونه پدرم 😭😭😭دو تا دادش کوچیکم بعضی  روزا میومدن خونم اونها هم امشب اومدن کلی حرف بد به خودم و شوهرم زدن و رفتن  ،معلوم بود از جایی پر بودن ،،بعد هم اس دادن ک تو دیگ خواهر ما نیستی باهم نسبتی نداریم 

دلیل این‌همه کدورت چیه؟؟

چی بگم  خواهر خیلی طولانیه ولی خدا شاهده من خیلی بهشون محبت کردم ،بعد فوت پدرم ،مادرم به تحریک برادراش منو و خواهرم و عروسهای عموم بودیم از خونه بیرون میکنه دقیقا دو روز بعد فوت پدرم ،کلا مادرم زن بد اخلاق و کینه ای بود احترام وسی رو نگ نمیداره فقط دلش میخواد کینه و کدورت باشه،خدا شاهده بارها در مورد ما پیش پدرم بدگویی میکردو خیلی چیزای دیگ ،بعد فوت مدر مادرم خونه رو ارک میکنع  ومیره و مهریه شو اجرا میزاره تا دوسال فقط شکایت میکرد تهمت دروغ میزد به همممون،شکایت خواهرای مجردم میکرد ک طلاهام دزدیدن و خلاصه خیلی چیزای دیگ ،راستی اینم لگم سهم بیمه ای ک از پدرم میبرد از بقیه جدا کرد

2706