2733
2734
عنوان

بچه ها مادرشوهرم میگه تو زشت ترین دختر روی زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3779 بازدید | 137 پست
ولی بخدا قسم اولای زندگیم مادرشوهرم طوری حرف میزد انگار پسرش پسر شاه پریونه و‌ من زشت ترین دختر روی ...

برررررووووو.. دیگه شدیچوپان دررررروغگو... ولی خندیدیم استاتر ازدستت

میشه یه صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستی...مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو ببین شما چین که من به این زشتی عروستون شدم😂😂بعد بخند

چجوری تیکر میزارید زودیادم بدیددارم خاموش میشم هرکار کردم نشد

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اول شوهر منو خواهراش میگفتن مثه یوزارسیفه اینقدر محال ندادم الان میگن شبیه مهران غفوریانه   ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂یوزارسیف کجا مهرلن غفوریان کجا

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
2728
من دندون درد دارم😖😖😖 اعصاب مصاب ندارم😡😡😡😡 بزنم گزارشو برا کاربریت؟؟؟؟ ن خودت بگو؟؟؟؟؟ اگ ب ...

ینی اگه جوابت و نده همین جوری بلاتکلیف میمونی؟🤔🤔😄😄

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2738

وا پس چرا اومد گرفتت؟ 

خواهرمن خیلی نازه مادرشوهرش همش بهش میگه روز عقدت خیلی زشت شده بودی واسه عروسی میریم ارایشگاه مرضیه خانم😕

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
واقعا که؟؟؟سرکاری!!!! تازشم این خانم بازیگر هستن و بسیار محبوب  زشت هم نیس اتفاقا تو دل برو ه ...

من دنبال یکی از عکساش بودم که گریمش خنده دار بود پیداش نکرذم اینو گذاشتم خخخخخ

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

من هیچ وقت برام مهم نبوده درباره قیافه ام از کسی نظر خواهی کنم مهم  خودمم که خودمو به شدت قبول دارم

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
لپووو راز لوپو شدنتو ب ما هم بوگو ثواب داره

رازشو بگم شوهرت باید بره بانک بزنه تاخرج شکمت دربیاد.... ازبس عاشق خوردنم اصلن یه وضعیه...نه به غذای خودم رحم میکنم نه به غذای شوهروبچه...شوخی کردم باورنکنی یه خوردش راست  بود یه خوردشم اغراق کردم... خخخ

میشه یه صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستی...مرسی
2706