2737
2734
عنوان

بچه ها مادرشوهرم میگه تو زشت ترین دختر روی زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3779 بازدید | 137 پست
حیف اون صلواتی که برای خریدن خونه پربرکت برات فرستادم 😒😁😁😂😂

😂😂😂😂😂

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اعصابا همه زیر صفر بابا شوخی کرد بنده خدا اگر اسلحه داشتین نفری ی گوله تو مخش خالی میکردینا😂😂😂😂ا ...

منم زیاد عصبی نشدم فقط در جا میزدم وسط پیشونیش بعد میومدم یه چایی برا خودم می ریختم می خوردم 😏

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اعصابا همه زیر صفر بابا شوخی کرد بنده خدا اگر اسلحه داشتین نفری ی گوله تو مخش خالی میکردینا😂😂😂😂ا ...

منم اصلا عصبانی نشدم فقط یه تیر وسط پیشونیش

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤
2738
فارسی بگو خلو چل دوساعته اوسمون کردی 

ولی بخدا قسم اولای زندگیم مادرشوهرم طوری حرف میزد انگار پسرش پسر شاه پریونه و‌ من زشت ترین دختر روی زمین میگفت پسرم دختر سفید خوشکل قدیلند ووو میخواس نمیدونم چی شد تورو انتخاب کرد چقد بهش گفتم مسخره نکن 

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
ولی بخدا قسم اولای زندگیم مادرشوهرم طوری حرف میزد انگار پسرش پسر شاه پریونه و‌ من زشت ترین دختر روی ...

اول شوهر منو خواهراش میگفتن مثه یوزارسیفه اینقدر محال ندادم الان میگن شبیه مهران غفوریانه   بیچاره شوهرم   اینجوری شداااا  

عجب بیهوده تکراریست دنیااا
2706