2726
عنوان

پسرم هنوز جمله نمیگه

954 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من یه‌پسر دارم که خرداد میشه ۲ساله ولی هنوز کلمه  میگه مثل ماما.جوجو.میو ولی جمله نمیگه .خیلی ناراحتم😢😢😢چیزای شما کی حرف زدن بنظرتون ببرم دکتر

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇

با پسرت خیلی حرف بزن تو خونه بلند بلند انگار ک داری با یه ادم بزرگ حرف میزنی براش شعر بخون یا شعر یادش بده ما یه همسایه داشتیم دخترش اانقد زود زبونش باز شداا از  بس باهاش حرف میزنه مثلا میگف زینب پریو صدا بزن بیاد خونمون ینی من 😂😂😂 اونم بزوور منو صدا میزد میگف بیا 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با پسرت خیلی حرف بزن تو خونه بلند بلند انگار ک داری با یه ادم بزرگ حرف میزنی براش شعر بخون یا شعر یا ...

باهاش حرف میزنیم  بخدا ولی پسرم  پرتو پرت میگه اصلا متوجه نمیشیم به چه زبانی میحرفه😑

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇
2728

پسر من قبل از سه سالگی کلمه میگفت اونم در حد۵۰تا شاید!که اون کلمات روهم زیاد نمیگفت یعنی تا حدممکن سعی میکرد با اشاره یا کشیدن من منظورش بیان کنه بعد از تولد ۳سالگی بردمش گفتار درمان واونا تشخیص دادن عدم توجه وتمرکز داره خودم براش فلش کارت گرفتم وباهاش کار کردم ومهد کودک گذاشتمش خداروشکر الان که ۳سال و۹ماهشه قشنگ جمله بندی داره فقط کمی فعلا رو اشتباه میگه که اونارو تصحیح میکنیم یاد میگیره ودرکل هیچ مشکلی نداره زیاد به حرف اطرافیان توجه نکن بچت هیچ مشکلی نداره فقط یه کم بیشتر براش وقت بزار وباهاش کار کن وناامیدنشو

باهاش حرف میزنیم  بخدا ولی پسرم  پرتو پرت میگه اصلا متوجه نمیشیم به چه زبانی میحرفه😑

تخم کبوتر یا بلدرچینم  خیلیی خوبه هر روز درس کن بهش بده بخوره 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

عزیزم اگه همه تلاشتو کردی و فایده نداشته اصلا اذیتش نکن خودش زبون باز میکنه. پسر برادره من الان ۵ سالشه اصلا معلوم نیس چی میگه.

بهش تخم کفتر دادیم 

نون ارمنی دادیم🤣🤣🤣😂😂😂😂

هزارتا دکتر رفتیم ولی بی فایده بود خودش کم کم شرو کرد حرف زدن هنوزم واضح حرف نمیزنه.

یاد میگیره گلم نگران نباش بچه ها باهم فرق دارن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
پسرا تنبلن تو همه کاری  راه رفتن ،حرف زدن ،پوشک گرفتن  اصلا ناراحت نباش

بخدا ۱۰ ماهگی راه رفت ۴ماهگی سینه تیر رفت  و نشست

عزیزم اگه همه تلاشتو کردی و فایده نداشته اصلا اذیتش نکن خودش زبون باز میکنه. پسر برادره من الان ۵ سا ...

ن خیلییییی باهاش کار نکردم ولی خب باهاش حرف میزنم شعر میخونم  حالا فردا تخم کفتر هم‌بگیرم  ببینم‌چی‌میشه

نه دکتر لازم نیست . تخم کفتر بده و باهاش حرف بزن  ازش بخواه تکرار کنه ببرش تو جمع بچه ها

باورت میشه هیچ بچه ای نزدیکش‌نیست اصلا بچه نیست دورش😭😭😭 

من چی بگم که پسرم سه سال ونه ماه شه هنوز حرف نمی زنه ،، خیلی ناراحتم خیلی ،،البته هم خودم ،هم باباش ...

دکتر بردی کلمه هم نمیگه؟؟؟

تخم کبوتر یا بلدرچینم  خیلیی خوبه هر روز درس کن بهش بده بخوره

اره حتما فردا کفتر میگیرم

2706