2726
عنوان

پسرم هنوز جمله نمیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلمه میگه آره ولی درست و کامل نه ،،دکتر بردم گفت مشکلی نداره ،،خودش به وقتش حرف میزنه ،،گفتار درمانی ...

خب پس انشاالله به حرف میاد دعا کن پسر منم به حرف بیاد

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇
2728
همه چیز هم میفهمه وباهوشه ولی همش میخواد با اشاره منظور شو برسونه    

پسر منم خیلی باهوشه همه چی میفهممه خیلیم جمله میگه ولی خب خیلی نگرانم جمله بندی نمیکنه 

من یه مامان کوچولوی ۲۱ساله ک یه پسر خوشگل ۲ساله دارم و یه تودلیه  ناناز  خدایا شکرت.🍼😇
خودشو نگیریااا تخمشو بگیر😂

وای ارهههه منظورم تخم کفتر بود با گوشی همسرم میام نینی سایت کیبردش  فرق داره🤣🤣🤣🤣🤣

انشاالله که پسرتون به زودی حرف میزنه ،ببرش مهد ،،،پسر من تو مهد هم ننشست

میبرمش ببینم قبول میکنن البته بگم بچه هارو میزنه 😥😥

پسر منم وقتی دو سالش بود ،،فقط برادرزادمو میزد،که هم سن خودشه ،،،ولی الان دیگه نمیزنه

اوف خدا کنه پسر منم خوب بشه  نزنه

خوب میشه ،فقط هر وقت میزنه یه کم خشونت به خرج بده ،تا بفهمه کارش اشتباهه و شما دوس نداری،،،،پسر من و ...

الهی🤣باز خوبه ار نگاهت میترسیده

دعا کن پسر منم زود حرف بزنه،،،خیلی ناراحتم ،،،،چند روز پیش خواهرم بهم زنگ زد گفت تو یه شبکه خارجی درباره پسرت که حرف نمی نه میگه ،،،درباره آتیسم ،،،خیلی دلم گرفته از دستش ،،بهش گفتم ولی دکتر گفته پسرم آتیسم نیست،نمیدونم چرا دست بردار نیستن ببخشید طولانی شد خیلی دلم گرفته بود  ، 

2706