2410
2553
بقران حالت تهوع گرفتم سرم داره منفجر میشه

یه زن دست این روانی بیوفته کچلش میکنه که هیچ چه بلاهای ذیگه هم سرش میاره

فک کردی کیا هستن این مریضا که هرروز خبر تجاوز و دزدیده شدن و قتل بچه ها و خانوما میاد؟ همین امثال استارتر هستن که اومده سایت زنونه از زبون یه زنی که تحقیر شذه مینویسه و لذت می بره

این مرد یا نو جوان با این تفکرات تو جامعه یه جنس دختر یا زن گیرش بیاد چه اتفاقاتی میوفته

من با توجه به اطلاعاتم تو زمینه روانشناسی به یقین میتونم بگم استارتر یه انسان فوق العاده خطرناک تو جامعه س و هرچی تو ذهنشه دستش برسه عملی میکنه

یه زن دست این روانی بیوفته کچلش میکنه که هیچ چه بلاهای ذیگه هم سرش میاره فک کردی کیا هستن ...

خب الان مینویسم ک بخونه اگ واقعا نری مگ خواهر نداری؟؟؟؟؟؟ مادر چی؟؟؟ اونو ک مطمئنا داری

خدا هر چی برای بقیه خانوما میخوای سر ناموست بیاره هر چند میدونم اصلا عادلانه نیست اما تنها نفرینیه ک یکم دلمو اروم میکنه

آشغال چندش سر درد دارم میمیرم نکبت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان مینویسم ک بخونه اگ واقعا نری مگ خواهر نداری؟؟؟؟؟؟ مادر چی؟؟؟ اونو ک مطمئنا داری خدا هر چی ب ...

وای چندش رفتی تایپیکا قبلیشو دیدی؟؟؟؟؟ همشون همینه ک شوهرم موهامو زده

خاک‌بر سرش کنن 

2456
2714
اره خیلی حالم بد شد وقتیک فهمیدم ی نکبت داشته از سادگی من سو استفاده میکرده برا نیازش

خاک بر سرش 

خوب دعایی براش کردی

با جواب دادن شما هم حس میگیره 

مریض باید بستری شه بخدا هرچی بدیختی و نا امنیه از وجود همینا تو جامعه س

شما هم فراموش کن و برو استراحت کن

2706