2737
2734

بچه ها اگه کسی تجربه ای داره یام بده ممنونم من تازه ۴ روزه زندگی مشترکه زیر یه سقفمو رسما شروع کردم تجربه هاتونو یادم بدید

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی  واسه هر دردی یه دری هست رو به کوچه ی علی چپ     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت نرو و وقتی خواستن بیان هردفعه بپیچون

دیگه میفهمن 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
بچه دارن؟

نه بچه ندارن خودشون بدن خسیسن و بی فرهنگن و شوهره هیزه و خانومه از این لش و لوشاست که پا به پای شوهرش ماریجوانا میکشه 

من ۲۴ سالمه شوهرم ۲۶ اوناهم همسنمونن

2738

بگو شوهرم خوشش نمیاد از رفت و آمد..متاسفم نمیتونم دعوتتون کنم...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

رک بگو من و همسرم دوس نداریم باهاتون رفتو امد کنیم.

خیییلی رک.

اصلا نترس و نگو زشته و فلانه. حرفتو رک بزن.

یا بگو همسرم دوس نداره زیاد رفتو امد داشته باشیم.

یا اگه خیلی سختته چندبار بپیچونشون و کم محلی کن دیگه نمیان

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
چرا خانوما تا ازدواج میکنن حتما باید قطع رابطه کنن با دوستاشون  بخدا شوهر هیچی نیس😁

بحث دختر وسر بودن نیست اکثر آقایونم این کارو میکنن.

دوستی برا بیرون از خونه ست ‌.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
بگو شوهرم خوشش نمیاد از رفت و آمد..متاسفم نمیتونم دعوتتون کنم...

شوهرم با پسره خیلی جوره آرایشگاه میره پیشش موهاشو پیش اون میزنه

اگ واقعا بدن فقط یه جمله بهشون بگو

تا این جا باهم دوست بودیم باعث افتخوارم بوده فقط دیگ من لیاقت دوستی باشماهارو ندارم ارزش شما بیشتر ازدوستی بامنه

میدونم اگه دوستیمون بیشتر ادامه دار بشه دلمون ازهم میرنجه فقط سلام بینمون باشه کافیه خوشحال شدم خداحافظ همین

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
2706