2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اگه بتونم تنبلی رو کنار بزارم و بخورم وزن میگیرم ولی متاسفانه خیلی تنبلم😐

اره من اینقد تنبلی کردم خیلی وقتا تو گرسنگی هم دلم غذا نمیخواد خیلی بده کاش ما ازون خوش اشتهاها بودیم😞

کاربر جدید نیستم😒از پارسال عضوم بلطف بانوان همیشه در صحنه سایت😒به ناحق قطع دسترسی شدم😡
2728

من انقد تنبلم غذا خوردنی کم میخورم اندازه دو قاشق حداقل بمونه تو قابلمه لازم نباشه بشورم😂دوباره میزارم یخچال شوهرم میگه چرا ظرف خالیو گذاشتی یخچال میگم نه غذا توشه بزا سر جاش🤯

تو شوهر منی یا شوهر من تو غذا میخوره نصفه نیمه میگه خسته شدم  خختخ

😂😂😂😂بگو خسته نباشی دلاور 👏✋

کاربر جدید نیستم😒از پارسال عضوم بلطف بانوان همیشه در صحنه سایت😒به ناحق قطع دسترسی شدم😡
من انقد تنبلم غذا خوردنی کم میخورم اندازه دو قاشق حداقل بمونه تو قابلمه لازم نباشه بشورم😂دوباره میز ...

😂😂😂وای تو دیگه چه اعجوبه ای دختر 😝😝ترکیدم

😂😂😂وای تو دیگه چه اعجوبه ای دختر 😝😝ترکیدم

تنبلم تنبل😂یهو میبینم کلا تو خونه قابلمه ندارم یخچالو باز میکنم میبینم ۶ ۷ تا قابلمه تو یخچاله تو هر کدوم یه قاشق غذاهای متفاوووووت😂😂😂😂

من تو لامپ خاموش کردن تنبلم

همیشه با شوهرم میایم تو تختمون لامپ حموم رو روشن میذارم ک تاریک نباشه چشم درد بگیریم یکم با گوشی فیلم میبینیم بعد ک خوابمون میاد دعوامون میشه کی خاموش کنه الکی خودمونو میزنیم ب خواب گاهیم تصمیم میگیریم برای اینکه نترسیم تا صبح روشن بمونه😬😁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

خودم میگم😳به نام خدا اینجانب اشپزی را دوست دستپختش خوب اما تنبلانه اشپزی میکند و هر روز دنبال فرصتی برای اشپزی نکردن😂دوم خانه تمیز و مرتب را دوست اما دوس ندارد درگر خانه شود و مثلا ها درد و مرص بگیرد به گفته دیگران😂و کمکم کار میکند حالش بد نشود😝😝😝بقیشو یادم بیاد میگم فعلا برا اینا بکوبین سرم فداتون😅😉😁😁😁

من تو لامپ خاموش کردن تنبلم همیشه با شوهرم میایم تو تختمون لامپ حموم رو روشن میذارم ک تاریک نباشه چ ...

بعله همچین زن وشوهر تنبلی هستین شما ها😂😂😂سایتون از سر لامپا کم نشه 😝😝

.من کلا یادم میره غذا بخورم،تا اینکه معدم صداش دربیاد مجبور شم ساکتش کنم😊

یادت میره رو خوب اومدی تایمر براش نصب کن خوبه ها😂😂😂مادیگه کی هستیم خخخخ

بعله همچین زن وشوهر تنبلی هستین شما ها😂😂😂سایتون از سر لامپا کم نشه 😝😝

مرسی عشقی😬😁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
تنبلم تنبل😂یهو میبینم کلا تو خونه قابلمه ندارم یخچالو باز میکنم میبینم ۶ ۷ تا قابلمه تو یخچاله تو ه ...

یه وقت همه اون یه قاشق غدا ها رو قاطی نکنی غذا جدید بسازی صلوات😂😂😂نمیری دختر بیام کمک تنبل با تنبل چ شود😉😳😂😂😂😂😂

2706