2737
2734
عنوان

شیشه شیر پیرکس حتما میشکنه؟

1112 بازدید | 33 پست

میخوام اونت بگیرم

صد وخورده ای میشه

اصلا نمیتونم به پلاستیکی فکر کنم... 

شیشه ای میشکنه؟

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

بخوره زمين خوب آره 😒😒😒ولي تو پلاستيكي بهتره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
میدونم همشون میشکنه میگم یعنی اگه بشکنه خ ضرر میکنه ادم

ضرر مالیش به کنار 

ممکنه بره توی دستش ، یکی از اقوام ما بچه با شیسه توی دستش راه میرفت افتاد شیشه شکست و رگ دستش رو برید ، الان بزرگ شده ولی جای زخم و بخیه مثل اثر خودکشی روی دستشه .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ويتامين هاي داخل شير هم به ديواره ظرف شيشه ايي ميچسبه ولي تو ظرف پلاستيكي نه همراه شير خورده ميشه دليل اصلي شيشه شير ها كه پلاستيكيه اينه مخصوصان أملاح و ويتامين شير مادر 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من شیشه ای خریدم هنوز نشکسته. سالمتر از پلاستیکیه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
میدونم همشون میشکنه میگم یعنی اگه بشکنه خ ضرر میکنه ادم

تا وقای دست بچه ندی خوبه ولی از سنی ک خودش دست میگیره پلاستیکی بگیر تاریخ انقضاش شد بنداز دور

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706