2733
2734

آقا دارم میپوکم از حرص امشب تو مهمونی تاریخ عروسیمون رو به خونواده شوهرم گفتیم زن عموش و دخترش خیلیییی حسودن دخترش که گفت من جای خواهر شوهرم (چون من خواهرشوهر ندارم)منم جوابش دادم گفتم من خواهر شوهر نمیخوام بخدا 

اصلا نمیتونن منو ببینن چون زندگیمون بهتر از اوناست شوهرم واسم خونه ساخته باب میلم حسودیشون میشه 

چی بگم که بکوبونمشون زمین خیلی امشب میخواستم جوابشون بدم نشد انقد پررو هستن پدرشوهر من واسه بچه های برادرش ربع سکه برده حالا امشب میگفتن ما وجه نقد میاریم...محتاج پولشون نیستیما اصلا از نظر مالی منظورم نیس از نظر معرفت خیلی زشته!چیکار باید بکنم که حرصشون در بیاد اینطور مواقع؟😅

میدونین از نظر من اصلا ارزش نداره ک بخاین به این چیزا فکر کنین هیچ جیزی بالاتر از ارامش شما نیس و این موضوعات در حدی ارزش ندارن ک ک بخاد ذهن شمارو درگیر کنه😊❤ ارزش ارامش ذهن و روحتون بنظرم بیش از این حرفاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت خودتو درگیر اینکه حرصشون دربیاری نکن فقط به فکر خودت شوهرت باش زندگی پیش رو داری نادیده بگیر...بزار اونا درگیر تو باشن نه تو

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
2728

زیاد حساس نباش رو کار اطرافیان زوم نکن هرچیز روبرداشت منفی نکن؛در نهایت دشمن تراشی نکن که دودش میره تو چشم خودت ...

کاراتم جلو بقیه نگو مجبور نیستید بگی..

برا حرص درآوردن دیگرانم وقت نزار برا آرامش‌خودت وقت بزار 

به همین راحتی

از تجربیات کلی سالِ

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
هیچوقت خودتو درگیر اینکه حرصشون دربیاری نکن فقط به فکر خودت شوهرت باش زندگی پیش رو داری نادیده بگیر. ...

جدی؟اینجوری بهتره؟من زیاد وارد نیستم اخه😬ولی خب حرصم میگیره از حرفاشون چی جواب ندم؟

2738
زیاد حساس نباش رو کار اطرافیان زوم نکن هرچیز روبرداشت منفی نکن؛در نهایت دشمن تراشی نکن که دودش میره ...

حق با شماست عزیزم راست میگی من زیاد وارد نیستم 😊

اینکه آره البته...ولی سکوتم بکنم فکر میکنن خری دور از جون بازم شانس اوردم مادر و پدرشوهرم طرف منن هم ...

عزیزم فقط اونجایی که دیدی دارن حرف نا حق میزنن جواب بده بیشتر وقتا چیزی گفتن سرتو برگردون بگو ببخشید حواسم نبود چیزی گفتی مطمعن باش بیخیال حرفش میشه ...تجربشو دارم که میگم

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
جدی؟اینجوری بهتره؟من زیاد وارد نیستم اخه😬ولی خب حرصم میگیره از حرفاشون چی جواب ندم؟

عزیزم آدم عاقل اونه که خیلی چیزارو به نشنیدن بگیر سعی کن بگو بخند باشی باهاشون.

طرف گفته جای خواهر شوهرتم تو فکر کردی خواهر شوهر بودن فحشه گفتی نه نمیخوام.نزار آتیشت تند باشه از چشم میوفتی و کم کم رو خانواده همسرتم تاثیرشو میبینی.‌

بگو بخند به اندازه ...یه چیزایی نشنیدن بگیر و اینو بدون هر کس هر چیز گفت که نباید جواب بدی و هم اینکه همه چیز رو منفی نگیر‌‌...من از حرفهات متوجه شدم خیلی خامی حتما از تجربه دیگران استفاده کن و سیاست زنونه داشته باش دلتم صاف کن

حق با شماست عزیزم راست میگی من زیاد وارد نیستم 😊

اشکال نداره همین رو که گفتیم یاد بگیر عمل کن ماهم اوایل وارد نبودیم و اشتباهات داشتیم ...درست میشه

2706