2737
2734
عنوان

طلاق بهترین راه برای نجات یافتن

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 79 پست
فاکتور تمام وسایلی که خریدی و باید داشته باشی تا به دادگاه ثابت کنی ماله خودتن ولی اگر نداری یه آشنا ...

شوهرم تلوزیون و یخچال و‌.... خودش خریده ولی تو لیست جهاز من هست با نام شیر بها به من میرسه یا به خودش

شوهرم تلوزیون و یخچال و‌.... خودش خریده ولی تو لیست جهاز من هست با نام شیر بها به من میرسه یا به خود ...

نگران نباش وقتی وکیل داری خودش بلده چیکارکنه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استشهادیه چیه دویت عزیز

عزیزم من وکیلم گفته درخواست استرداد جهیزیه میکنم با تامین خواسته امروز وکیل گرفتم گفت تو ۳ روز حکمو میدم و با مامور برو بدون اینکه شوهرت بفهمه وارد خونه شو و بردار وسیله هاتو

2731
شوهرم تلوزیون و یخچال و‌.... خودش خریده ولی تو لیست جهاز من هست با نام شیر بها به من میرسه یا به خود ...

شما قبل ازدواج لیست تمام وسایل رو گرفتید و فامیا ها امضا کردن؟منظورتون اینه؟اگر تو اون لیست نوشته به عنوان شیر بها به شما دادن پس به شما میرسه ولی مطمئن نیستم ،من خودم تمام جهاز و که خودم گرفته بودم فاکتوراش و داشتم اون اصلا با خودش هیچی نیاورده بود به دادگاه نشان دادم همه وسایلم و آوردم 

عزیزم من وکیلم گفته درخواست استرداد جهیزیه میکنم با تامین خواسته امروز وکیل گرفتم گفت تو ۳ روز حکمو ...

ولی وکیل من میگه چون تو امضا نداریی نمیشه ولی به این شب هزیز من حتا حاظرم قسم بخورم که اون وسایل مال منه

2738
ولی وکیل من میگه چون تو امضا نداریی نمیشه ولی به این شب هزیز من حتا حاظرم قسم بخورم که اون وسایل مال ...

با یه وکیل ماهر مشورت کن 

من همه طلاهامم برده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706