2410
2553
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5964 بازدید | 121 پست
پریشب ارتیشگره بزور میخواست برام تاج بزاره منم هی اصرار که بابا نزار مگه عروسم. خلاصه اخرشبزور یه ت ...

اون سیخ میخا تزیینیه ولی تاج دیگه هضم نمیشه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
حدودا ٦ ٧. سال پيش عروسي رفتم يك دختر خانمي گفت براش آهنگ عربي بذارن.براي عروسي تاپ شلوارك جين پوشيد ...

😑😑😑😑😑😑

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂من موقع عروسیم یه تاج ظریف گذاشتم سرم وقتی وارد تالار شدیم دیدم دوتا تاااااج دارن میان نزدیک منودا ...

میگفتی بفرما سوییچ ماشین عروسم بگیر سوار شو خجالت نکشی 😄

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
یکیو دیدم  تی شرت ""بیشتر اونارو توی خونه میپوشن"" با شلوار لی پوشیده بود خیلی طلا ازش آویزون ...

منم جین با بوت تا بالای زانو زیاد دیدم😕

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2456
ما عروسی دعوت بودیم خواهرای دوماد ک ماشالله چهل و پنج به بالا میخورد سنشون از این لباس پفی عقدا پوشی ...

چه علاقه ی عجیبی به این لباسا دارن واقعا زشتن خو

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

یه بار یه خانم چاق تو عروسی آذری میرقصید

یه خانمی هم شاباش هارو جمع میکرد

اونقدر تندتند رقصید سرش گیج رفت افتاد رو پولا

گفت عمدی افتادم یکم پول بردارم😂

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
2714
میگفتی بفرما سوییچ ماشین عروسم بگیر سوار شو خجالت نکشی 😄

🤣

بعد فک کن لباسای جفتشون پررررررررر نگین از سرتاپا

تاج های عظیییییم😆

آرایش در حد لالیگا

منی که عروس بودم اونقدر آرایشو زرق و برق نداشتم

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
تو عروسی خودم دخترخاله شوهرم یه لباس بلند مدل ماهی پوشیده بود قرمزززز تا اینجای داستان طبیعیه😁ولی ی ...

🤣🤣

🤣 بعد فک کن لباسای جفتشون پررررررررر نگین از سرتاپا تاج های عظیییییم😆 آرایش در حد لالیگا منی ک ...

با خودم تجسم کردم چه بامزه بودن 😁😁😁

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

روز بله برون دوستم یه دختر هفت ساله روبروم نشسته بود شورت نداشت😐

نمیدونستم بخندم یا اخم کنم پاهاشو جمع کنه

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
2706