2737
2734
عنوان

دغدغه از پولدارشدن و کار زیاد همسر😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 142 پست
شما باشی از این حجم پولدارشدن همسرت و مدام رفت و آمد کردن تو جاهای خیلی عالی ناراحت نمیشدی؟

چرا عزیزم منم اندازه خودت حساسم حتی موقع ازدواج وقتی دیدم کارش یجوریه که باخانوما سروکار نداره بیشترخیالم راحت شد ولی بعدتغییر شغل داد شد مغازه دار به خودش بیشتررسید دیرتر میادخونه درروز باکلی زن معاشرت میکنه منم اوایل خیلی غرمیزدم ولی دیدم داره بیشترازم دورمیشه بخدا اگه بهش محبت کنی مطمین باش هروز یادت میکنه ولی اگه همش غربرنی ازت فراری میشه چه برسه بخواد یادتم کنه

سردارم خداحافظ......
عزیزم. خب دیدی ،آدم میترسه. تا یکم بخای براشون دیگه پرویی کنی میگن برو ب جهنم،اصلا از جدایی و اینا ن ...

ببین من جات باشم اینقدر به خودم میرسم که دقیقا همسرمم همین ترس و دقدقه رو راجع به من داشته باشه و همش بترسه منو از دست بده

ولی با این روندی که شما در پیش گرفتی ببخشیدا طرف ممکنه خوشحالم بشه واسه از دست دادنتون یا اصلا واسش مهم نباشه بود و نبودتون تو زندگیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم. خب دیدی ،آدم میترسه. تا یکم بخای براشون دیگه پرویی کنی میگن برو ب جهنم،اصلا از جدایی و اینا ن ...

ذاتش خراب باشه میشه، از تو و بداخلاقی و شک هات ک نمیترسه ذات درستم ک تمام زحمات ومهر وعلاقت و... جلو چشمشه و فقط ب زندگی بهتر فکر میکنه

همه رو شوهر من قسم میخوردن ولی ذاتش درست نبود یا ب قول خودش گول خورد ولی من پا ذات میذارم

بجا شک اگه واقعیتو بدونی برات خیلی بهتره وقتی میبینی شوهرت چشم چرون نیس پس بهترینا هم جلوش نمودی ندارن

2731
2738
ببین من جات باشم اینقدر به خودم میرسم که دقیقا همسرمم همین ترس و دقدقه رو راجع به من داشته باشه و هم ...

من ظاهرم خوبه. شوهرم نه دوس داره موهامو رنگ کنم نه بی حجابی دوس داره

من ظاهرم خوبه. شوهرم نه دوس داره موهامو رنگ کنم نه بی حجابی دوس داره

خب نه اینکه صرفا به خودت برسی باید بی حجاب باشی که عزیزم

به اندامت بیشتر برس

به پوستت بیشتر برس

شاداب و سرزنده باش تا از کنارت بودن لذت ببره

نزار بچه ها اینقدر خستت کنن که وقتی همسرت میاد خونه با کوهی از خستگی مواجه بشه به جای اینکه با کسی مواجه بشه که باید اینقدر شاد باشه که خیتگی های روزمرشو از بین ببره

حتما حتما پرستار و کارگر بگیر چون درامد همسرت خوبه و نمیتونه کمکت هم باشه و برای خودت ارزش قائل باش تا همسرتم واست ارزش قائل باشه عزیزم

2706