2733
2734
عنوان

بدترين غذايي كه تو عمرتون خورديد😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5193 بازدید | 189 پست
عه آره منم کره ای که باز شده باشه و دوباره بره تو یخچالو عمرا بخورم لوس نیستیم والا     ...

ارههه منم حس میکنم بو مورچه میگیره از اون سیاها ک لهشون میکنی دستت بو میگیره 😂

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرم با سیرابی خورش دریت مبکنه با برنج میخورن در حدی حال بهم زن و تهوع اور که نگم 🤢😷😷😷😷

😱😱😱😷😷😷😨😨😨

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2728

خواهرشوهرم قرمه سبزی میپزه با مرغ 

مادرش هم قیمه رو تمام موادش میریزه تو زودپز اخرش یه حلیم نارنجی بعنوان قیمه تحویلمون میده

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
😱😱😱😷😷😷😨😨😨

منم روز اول همین شکلی شدم 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
حليم نارنجي😂😂😂

والا تو عمرم نخورده بودم یک بو گندی میداد

عکس العملت چی بود خوردی یا ‌ن؟؟؟😦

نه من اصلا چیزی رو که نتونم نمیخورم گفتم شرمنده نن تو عمرم ازین چیزا نخورده و نمیخورم 

نه من اصلا چیزی رو که نتونم نمیخورم گفتم شرمنده نن تو عمرم ازین چیزا نمیخورم 

خوب کردی

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
خب اروپایی که نخوردم تاحالا ایرانیشم که عمرا بخورم... بدم میاد واقعا دست خودم نیست باورت میشه حتی ...

دقیقا منم همین طوری هستم و مادر شوهر هرجا میریم  میگه عروسم پنیر نمیخوره اونام میگن وا مگه میشهههههه

وقتی شوهرم پنیر میخوره نمیتونم ظرفشو بشورم   اصن بدم میاد  دستم بهش بخورهه

ولی بگم ماستم نمیخورم ولی به شدت پنیر نیست مثلا آش ماست خودم میپزم درست میکنم میخورم یه چند باری خواستم شروع ماست خوردن بکنم ولی نشده ولی تا به حال به پنیر لب نزدم

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
2706