2726

بچم هشت ماهشه و بیشتر وسواسم رو اونه ، اگه تو دنیا چیزی به نام بیماری و مرگ وجود نداشت من خوبه خوب بودم ،اما الان صبح تا شبم با استرس و عصاب خوردی میگذره . از زمان بارداریم اینحوری شدم شیش ماه هم دارو خوردم ولی خوب نشد وسواسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم منم تو بارداری خیرای خ بد بم دادن بعد زایمانمم بچم بخاطر زردی بستری شد و بعدشم تو بیمارستان عفونت ریه گرفت یعنی کلا داغوون شدم وای چ وسواس شدیدی داشتم گردن نگرف کر کور لاله نمیدونم تشنج میکنه اوتیسم داره یعنی افتضاااااح بودممممممممم و هرچی علایم میخوندم وقیقااااا پیش میومد از من میشنوی بچت هیچیششششش نیست سالم سالم سالمه من پشیمونم خدا ازم بگذره و بعدش بچم ک چقدر اذیت کردم وای خانوادمو ک دیگه هیچی دکتر مغز اعصاب منو میدید میگف باز اومدی این بچه هیچیش نیست تو مشکل داری تا اینکه دلمو سپردم بخدا و گفتم همههه چیز دست اونه و هرچی اون بخواد همون میشه نمیدونی چ روزای شیرینی از بین بردم اما الان ۱۵ ماهشه همه کاراشو داره انجام میده باور کن انقدر عذاب وجدان دارم ک حد نداره نکن این کارو با خودت بچت خانوادت 

چجوری یعنی

علائم سودا سرچچ کن ببین بیشترشو داری یا نه 

یکی از علائم شایعش همین وسواس یا شک هستش 

درمانشم توضیح دادن 

سودا یعنی طیع سرد ولی خشک 

مطالی این لینکو بخون به دردت میخوره @daroo100

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند

من کتاب راز شاد زیستن خوندم اصلا تو نت دنبال علایم نبودم و اینو فهمیدم هر بچه ای تو یچیزی استعداد داره هر بچه ای ی موقع کاراشو میکنه بچه من بخاطر تبل بودن تنبل بود و کاراش دیرتر بود یکم کشته شدم ولی الانن  فکر میکنم خ بهتر از همسن و سالاشه خ باهوش تره با اینکه تا قبل ۱۳ ماهگی باورم نمیشد اما یهو عوض شد جوری ک خ از همسناش جلو افتاد 

بله همینه بیشترش بخاطر تغذیه و نااگاههی راجب مزاجمون هست 

نه سوالم اینه که چی مثلا بخوره و یا نخوره برای خودم هم پرسیدم چون منم سودایی هستم ولی خوب نمیدونم چکار کنم 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
عزیزم منم تو بارداری خیرای خ بد بم دادن بعد زایمانمم بچم بخاطر زردی بستری شد و بعدشم تو بیمارستان عف ...

ببین من دارم شوهرم رو زجر میدم قشنگ . گوشت و شیر کیلیویی و اینا بخره انقد استرس میگیرم غر میزنمـاصلا داغون ، چطور تونستی بیخیال شی خیلی سخته خیلییی هی میگم بی احتیاطی کنی چی فلان

2706