2733
2739
عنوان

بچه ها دیگه شورشو دراوردینا

441 بازدید | 16 پست

اون تاپیکی که راجع به حرفای شوهره بود ب شاپرک...

راجع به تفاوت فرهنگیو حجابشون

خیلی اذیتش کردین

اخرم قفل کرد بنده خدا

خیلی بد میشین نی نی سایتیا بعضی وقتا ها

یعنی چی حرفای شوهره عین رمانای فهیمه رحیمی و این تمسخرا😢

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینجا کلا ی سری از آدما هستن ک حتی اگر ولشون کنی میرن کلانتری از دست خودشون هم شکایت میکنن و میگن ما ب خودمون شک داریم..چ برسه بقیه😊

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...

اون کسی که پیام خصوصی با شوهرشو میذاره فضای مجازی باید منتظر هر واکنش و قضاوتی باشه ناراحتی نداره اگه دوست نداشت بر خلاف میلش حرف بشنوه حریم خصوصی خودشو حفظ میکرد

کسی ک میاد اینجا کسیو برا درد دل کردن نداره

.خودم بارها پیش اومده چیزیو گفتم گفتن دروغ میگی ...خب اگ باورت میشه کمکش کن اگ باورت نمیشه ب عنوان یه داستان بخونشو رد شو

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
خیلی رکن یا فک‌میکنن کسی مباد دردو دل با نظر باید هرچی دلشون خواست بگن

اره خدایی خیلی راحت دل میشکنن

ی چیز دیگه ام خیلی وقته تو دلمه راجع ب این کاراگاه

اصن اقا شما راس میگسد تاپیکش قلابیه سرکاریه

ی درصد فک کن نباشههه چقدر ساده دل میشکنی

تازه اگرم باشه ببین چقدر طرف تنهاس چقدر بی همدمه که فقط دنبال پربازدید شدنه برای دو دیقه درد دل کردن

2738
اون کسی که پیام خصوصی با شوهرشو میذاره فضای مجازی باید منتظر هر واکنش و قضاوتی باشه ناراحتی نداره اگ ...

شاید خیلیییی حرف داره ولی کسیو نداره که باهاش بزنه😢

شاید خیلیییی حرف داره ولی کسیو نداره که باهاش بزنه😢

ماها هیچکدوم با شوهرمون سر مسائل مختلف بحث یا اختلاف نظر نداریم؟ روزانه پیام نمیدیم به هم؟ باید مدام اسکرین بگیریم از پیامامون بذاریم تو سایت و بقیه رو در جریان قرار بدیم؟ هر کس هر چی بگه نمیشه ایراد گرفت چون با گداشتن پیامات تو سایت به غریبه ها که هیچ شناختی از ما ندارن اجازه ی دخالت میدیم

ماها هیچکدوم با شوهرمون سر مسائل مختلف بحث یا اختلاف نظر نداریم؟ روزانه پیام نمیدیم به هم؟ باید مدام ...

اره میدونم کاربرد این سایت چیز دیگه ایه

ولی بهرحال اینجا محیط شده خاله زنک بازی

ازمون راهکار خواست

من بحثم اینه که چقدر راحت دل میشکنین بهش توهین میکنین

چی میشه مگه خواهرانه بهم راهکار بدیم

خیلی مهربون

ولی خدایی پیاماش یه حالی بود خیلی باور پذیر نبود بعدم سایت عمومی هرکسی نظرشو میگه دگه آدم بخاطر حرف ادمایی که نه دیده نه میشناسه دلش نمیشکنه واسه منم پیش اومده ولی نه دلم شکسته نه واسم مهم بوده دیگه پست میزاری انتظار هر چیزیو باید داشته باشی

اره میدونم کاربرد این سایت چیز دیگه ایه ولی بهرحال اینجا محیط شده خاله زنک بازی ازمون راهکار خواست ...

باور کن خودِ به اشتراک گذاشتن مسائل خصوصی زندگیت تو فضای مجازی اونم در این حد که عکس بذاری از پیاما خاله زنک بازیه عزیزم.من همیشه واسم عجیب بوده چرا میان اینجا از کسایی که هیچ شناختی از خودشونو شوهرشون ندارن نظر میخوان! شاید باید باهاشون برخورد بد بشه که واسشون درس بشه دیگه با گفتن جزئیات زندگی به دیگران اجازه ی دخالت ندن.حالا اونی که از مشکلش میگه بازم فرق میکنه تا اونی که حتی پیاماشونو مو به مو میذاره

@شاااااااپرک     چی شد من نفهمیدم اخر شوهرت رفت خیلی فکرم پیشته😢

عزيزم 

من تاپيك اين خانوم رو جند صفحه اولش رو خوندم و مطمين شدم سركاريه

يه مدت كه تو ني ني سايت باشي دقيق متوجه ميشي كدوم تاپيك اصليه كدوم دروغه

تاپيكايي اينحا زده شده كه فقط باهاش زار زديم و بعد فهميديم دروغ و سركاري بوده

اينجا يه اصله هر تاپيكي بهش شك بشه كه سركاريه صد در صد سركاريه و ادم دروغگو رو بايد باهاش برخورد كرد

2706