2737
2734
خیلی معذرت میخوام ولی چطور دلتون میاد میگی خودش درست میشه کم کم؟

عزيزم من نميدونستم جيغ ميزنه،پسر دختر عمه من تا ٦ ماهگي همينطور بود بهو درست شد

پسر خودمم ٧٧ روز شبا نخوابيد الان ميخوابه

نبردیش دکتر؟ چطور طاقت اوردی تا الان؟شاید کولیک داره یا رفلاکس؟

۲۰۰ تا دکتر بردم میگن مدارا کن نه کولیک نداره رفلاکیم داشت اما چون وزن گیریش خوب بود دارو ندادن اما الان ۱ ماهه فقط یه سینه رو میخوره اونم کم و شبا بیدار 

دکتر گف صبور باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه دخترم دستشو میخوره اینقد که تهوع میگیره و داد میزنه اصلا نمیشه تنها باشه رفلاکس داشت اما دارو ن ...

بابا خب بچه دلش درد میکنه دلیل نمیشه چون بالا نمیاره خوب شده

شاید کولیک داره یا رفلاکس

خودت رژیم غذایی داری؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2731
۲۰۰ تا دکتر بردم میگن مدارا کن نه کولیک نداره رفلاکیم داشت اما چون وزن گیریش خوب بود دارو ندادن اما ...

خب وزنش خوب باشه گریه که میکنه چ دارویی بهش دادی؟

بعضی بچه های رفلاکسی خوب میخورن ولی اذیت هم میشن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
كوليك كه مال ٣ ماهه اوله

نه امکان داره تا یک سالگی هم باشه البته کمتر پیش میاد

2738
۲۰۰ تا دکتر بردم میگن مدارا کن نه کولیک نداره رفلاکیم داشت اما چون وزن گیریش خوب بود دارو ندادن اما ...

شاید گرسنه میمونه پس بهش شیر خشک ضد رفلاکس بده هم حالش خوب میکنه هم سیر میشه

شیشه نمیگیره چکار کنم؟

با سرنگ بده بهش یا قطره چکون یا قاشق

موقع خواب هم سشوار روشن کن کنارت اروم تکونش بده

دکترشم عوض کن فوق تخصص باشه وقتی بچت خوب نشه چ فایده

عزیزم دختر منم خوابش اومدنی جیغ میزد بردم دکتر شربت گیاهی بیبی اسلیپ داد خداروشکر شربته اثر میذاره

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            

فقط گریه میکنه؟

دست و پاش یخ نمیکنه؟سرش نمیکوبه به سینت؟دستاش نمیخوره؟سر و صورتش رو نمیماله؟جوش نداره؟مثل سرماخوردگی سرفه نمیکنه و سینش خلط نداره؟

فقط گریه میکنه؟ دست و پاش یخ نمیکنه؟سرش نمیکوبه به سینت؟دستاش نمیخوره؟سر و صورتش رو نمیماله؟جوش ندا ...

پاش هم سرده از سینه فرار میکنه ولی دستشو هر شی جلوش باشه رو میخوره

2706