2733
2734
عنوان

پسر یکسال و نیمه ام مشت میزنه توی سر خودش😥بیاین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 49 پست
حرف میزنه؟ پسرمنم همینطور بود یچیزی میخواست یا میخواست جلب توجه کنه خودشو دودستی میزد بهش توجه نمیکر ...

جملات نامفهموم  خیلی میگه و چیزایی مث بابا ماما دد آب میگه

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

هییییییچ واکنشی نشون نده هیچی.. اصلا انگار نه انگار قهر هم نکن بی محلی هم نکن رفتارت یه جوری باشه انگار اصلا این کارو نکرده اگه حتی یک بار واکنش نشون بدی دیگه فایده نداره... ده روزی طول میکشه تا رفتار بد رو ترک کنه

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا این میخاد حرف بزنه دختر منم همینجور بود حتی سرشو میزد دیوار یا رو زمین 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

پسر من 10 ماهشه چیزیرو از دستش میگیرم گریه میکنه چهادستو پا میره اونورتر محکم با صورت میکوبه به زمین😐😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2728

اصلا واكنش نشون نديد، وانمود كنيد نمي بينيد، و اينكه اگه چيزي رو ميخواد و خودشو بخاطرش ميزنه يا از اول بهش بديد كه  خودشو نزنه و يا اگه نداديد و خودشو زد كوتاه نيايد. يه مدت بي تفاوت باشيد حتي اگه زير چشمي نگاهش كنيد متوجه ميشه پس اصلا نگاه نكنيد وقتي داره شير ميخوره با دستش بازي كنيد ناز كنيد دستشو بوس كنيد دستشو كه فرصت نكنه خودشو بزنه كم كم از سرش مي افته 

مطمعن باش دیدتت ک داره اداتو درمیاره.

بی توجه باش.اصلا توجه نکن ک مثلا بگی نکن اینکارو چ با دعوا و چ با محبت.

فقط ی جوری ک انگار اصلا این کارشو ندید حواسشو ب ی چیز دیگه پرت کن.مثلا بگو میدونی بابا کی میاد.میدونی فلان چیزو کجا گذاشتم.میخوای ی چیزی بیارم بخوری.میخوی تلویزیون نگاه کنی و ...

پسره منم ۳سال و ۹ماهشه وقتی عصبی میشه گاهی خودشومیزنه ولی سال پیش ک دوساله بود خیلی بدتربود درحدی که ...

منم یادم رفت بگم عصبی ک میشه سرشو میکوبه ب زمین یا مبل😥

الان تاپیک اوتیسم رو دیدم ترسیدم خدای نکرده پسر منم اینجوری نباشه یه وقت

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2738

پسر منم همسن پسر شما بود سرش و میزد تو دیوار من از مشاور سوال کردم چکار کنم گفت اصلا نگاهش نکن سرت تو گوشی باشه یا کتاب گفت محکم نمیزنه فقط اگه با گریه اومد پیشت بغلش کن

یه مدت همین کار و کردم خیلی زود دیگه نکرد اینکار و 

2706