2737
2734

شما چیکار میکنید چه جوری به همه کارای خونه،آشپزی،مرتب بودن خودتون،وقت گذاشتن و بازی با بچه و عبادت می‌رسید

من خیلی دوس دارم یه تایمی واسه کتاب خواندن هم داشته باشم ولی اصلا نمیشه

یا حتی بتونم هفته ای دو روز برم باشگاه ولی اصلا نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کتاب صوتی میزارم روزی یکی دوساعت. خبلی خوبه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

من که وقت کم میارم همیشه مشغولم 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
وای من چی بگم هم شاغلم هم کار خونه منم به هیجی نمی رسم البته اینستا و نی نی سایتم بی تقصیر نیس ...

شاغل بودن اتفاقا خیلی خوبه به نظر من همه چی رو نظمه و آدم حتی تو سر کار استراحت میکنه

2738

بخودم خیلی کم وقت میکنم برسم،کل تایمو به تمیزی وبچه واشپزی،ومرتب کردن واشپزخونه وحیاط وگلا و...میرسم،اگه شوهرم بچمو بگیره وباهاش وقت بگزرونه یکمی هم بخودم میرسم بعضی وقتام یه حمومم بزور میرم پسرمم باخودم میبرم حموم کلی ادادرمیارم براش گریه نکنه،سخته بابچه،تازه شمامیخوای باشگاه بری وکتابم بخونیالبته واسه کتاب از نی نی سایت وگوشی بگذری حله😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بخودم خیلی کم وقت میکنم برسم،کل تایمو به تمیزی وبچه واشپزی،ومرتب کردن واشپزخونه وحیاط وگلا و...میرسم ...

آره خودم به این نتیجه رسیدم یه مدت از این گوشی ساده ها بگیرم دستم عادت کنم

من بعضی وقتا که می‌خوام تاپیک بزنم و سوال دارم میام نی نی سایت گلم خیلی نمیام

اهان فکر کردم مثل من معتادی به سایت

خخخخ

البته من یه مدت ترک کرده بودم و کلا نمیومدم ولی چند روزیه زیاد میام و باز اعتیاد پیدا کردم اونم از نوع بدش

2706