2737
2734
عنوان

یاسوجیاااا میشه بیااااین

176 بازدید | 7 پست

سلام

یاسوجیای عزیز

میشه بگید خونه و زمین جای تقریبا خوب اونجا متری چنده؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

کسی نبووود؟؟؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایبو کجای یاسوج ایخی؟

جای تقریبا خوب باشه دیگه

زمین و خونه هر کدوم متری چند هست

2728
یاسوجی نیسم  نونم:)

مخسی جیگر

من یاسوجی نیستم اما چن سال اونجا بودم ولی میدونم قیمتا خیلی بالاست من پارسال گدرم توی روستا خونه گرفت 150 تومن.... قبلا توی شهر توی جای مثلا بالاشهر بود فک کنم کاشانی.... اون خونه الان بالای یک میلیارده

2738